Fotoğraflarını Düzenlemeyi Sevenlere: Snapseed!

Yasemin’in Mobil Uygulamaları’nda bugün Snapseed var. Snapseed, fotoğraf sevenlerin oldukça ilgisini çekecek bir uygulama…

Snapseed bir fotograf düzenleme uygulaması. Oldukça sade ve kullanışlı bir arayüze sahip. Bu uygulama ile kullanıcılar fotoğraflarını geliştirebiliyor; dijital filtreler uygulayabiliyor.

Glamour Glow, HDR Scape, Grunge, Noir, Lens Blur ve kare seçme özelliği kullanıcıların vazgeçilmezleri arasında. Oldukça kaliteli filtrelere ev sahipliği yapan Snapseed,bu filtreleri dilediğiniz gibi ince ayarlamalar da yapmanıza olanak sağlıyor. Son güncellemesi çok fazla beğenilmese bile fotograf düzenleme uygulaması Snapseed kimsenin telefonundan silmeye kıyamadığı bir uygulama.

Google da 2012’nin Eylül ayında bu popüler fotoğraf düzenleme uygulamasını bünyesine katmıştı.

Snapseed hem Android hem iOS kullanıcıları için sunulmuş. Dileyenler App Store veya Google Play Store’dan indirebilirler.

Siz bu uygulama konusunda ne düşündünüz yorum kısmından bizimle paylaşın.


Yasemin’in Mobil Uygulamaları köşesini Moblobi.com’da takipte kalın 🙂

Moblobi.com yazarlarından Yasemin’i Instagram’da takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler
Yasemin Nasır

Yasemin Nasır

Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisi. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi'nde Spor Yönetimi okuyor. Sporu seviyor ve antrenörlük yapıyor. Mobil uygulamalar deneyimlemek ise ilgi alanları arasında... Moblobi.com'da YASEMİN'İN MOBİL UYGULAMALARI köşenizi yazıyor :) Yasemin'i sosyal medyada da takip etmek isterseniz: Instagram: https://www.instagram.com/yaseminnasir/


İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı