En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması!

Sosyal medya fotoğraflarınızı daha ilgi çekici hale getirmek ve fotoğraflarınızı düzenlemek için kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf uygulamaları hangileri? Haberimizde...

Sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle fotoğraf çekilmek neredeyse mecburiyet haline geldi. Hatta artık fotoğraf çekip, paylaşmak da yeterli olmuyor. Fotoğraflarda filtre, emoji kullanarak estetik bir hava yaratmak gerekiyor. Bunun için ise kullanabileceğiniz fotoğraf uygulamaları var. Peki fotoğraf düzenleme  yapabileceğiniz en iyi fotoğraf programları neler? Haberimizde…

Kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları:

Sosyal medya da paylaştığınız gönderi ve hikayelerin daha çok kişiye ulaşabilmesi için bu işe biraz emek vermeniz gerekiyor. Bunun için fotoğrafa uygun filtre ve metin ekleyerek dikkat çekmesini sağlayabilirsiniz. Bu düzenlemeler için aşağıdaki uygulamalardan yararlanabilirsiniz:

1- Google Photo

Google Photo, Google’ a ait olan bir fotoğraf uygulaması. Tam bir fotoğtaf yöneticisi olan Google Foto içerisinde fotoğraf ve videolarınız için size sınırsız yedekleme imkanı sunuyor. Ayrıca telefonunuzda olan görüntüleri herhangi bir ekranda görüntüleyebilmenizi ve istediğiniz zaman erişebilmenizi de sağlıyor.

Google foto içerisinde fotoğraflarınızı arayabilir onlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  İsterseniz fotoğraflarınızı ve videolarınızı Google Foto’nun mobil uygulamasından e-posta adresiyle ve telefon numarasıyla başkalarına gönderebilirsiniz.

2- Flickr

Kullanabileceğiniz fotoğraf uygulamaları arasında Flickr da yer alıyor. Eski bir sim olan Flickr fotoğraf dünyasında artan yoğunluk nedeniyle yeniden canlandırıldı.  Bu uygulama kullanıcılarına fotoğrafları derleyip düzenlemeleri için ücretsiz olarak terebaytlık depolama imkanı sunuyor. Flickr uygulaması ayrıca fotoğraf ve videolarınızı otomatik olarak da yüklüyor.

3- Crunch Galerisi

Kullanımı oldukça kolay olan Crunch uygulamasını telefonunuza yükledikten sonra galerinizden fotoğraf ve video seçmeniz yeterli olacaktır. Crunch uygulamasında diğer fotoğraf uygulamalarında olmayan bir özellik bulunuyor. Crunch uygulaması fotoğraf kalitesini arttıran uygulamalar arasında. Gelişen teknolojiden yararlanarak fotoğraf ve videoları yüksek kalitede yeni sürümler sunuyor.

4- F-Stop Medya Galerisi

Android cihazlarda karşımıza çıkan F-Stop uygulaması, bir çoklu fotoğraf yöneticisi. Olduğumuz akıllı çağ içerisinde fotoğraflarınızı en modern şekilde  düzenlemek ve yönetmek için yeni teknolojik özellikler kullanıyor.  Uygulama içerisinde favoriler derecelendirmeler, etiketlemeler ve akıllı galeriler olmak üzere birbirinden farklı özellikler bulunuyor. Ayrıca bu uygulama Whatsapp, Snapchat, Facebook, ve Twitter gibi sosyal medya ağlarında paylaşım ve düzenleme imkanı sunar.

5- Adobe Photoshop

Adobe Photoshop en iyi photoshop uygulamaları listesinde ilk sırada yer alıyor. Express, Fixgibi farklı photoshop fotoğraf düzenleme araçları bulunuyor. Bu araçların  hepsinde farklı özellikler bulunuyor. Eğer mobil cihazınız üzerinden kasma yapıyorsa, Adobe’yi masaüstü cihazınız üzerinden de kullanabiliyorsunuz.

Peki siz hangi fotoğraf düzenleme uygulamasını kullanıyorsunuz? Sizce en iyi photoshop programı Android cihazlar için hangisi? Yorumlarda paylaşınız.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • Instagram Fotoğraflarınızı İlgi Çekici Hale Nasıl Getirebilirsiniz?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Siyah Beyaz Fotoğraflarınızı Nasıl Renklendirebilirsiniz?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Instagram’da Fotoğraf Nasıl İndirilir?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı ilginizi çektiyse ve arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Göksu Yıldız

Göksu Yıldız

Üsküdar Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişimi bölümü 4. Sınıf öğrencisiyim. Gezmeyi, farklı kültürleri ve yaşamları görmeyi, insanlarla tanışmayı farklı hayatlara dokunmayı seven birisiyim. Hızla değişen ve gelişen dünyamızda olan yenilikleri birlikte takip etmek için sizi Moblobi.com’ daki köşeme bekliyorum. Beni takip etmek isterseniz: https://moblobi.com/author/goksu-yildiz/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı