Evde İyi Vakit Geçirmenizi Sağlayacak 8 Uygulama!

Virüs sebebiyle evde kalanlar için iyi vakit geçirmelerini sağlayacak 8 uygulama önerisi...

Virüs nedeniyle evde kalan kişiler için zaman geçirebilmek adına en iyi tercihlerden farklı, yeni oyun ve uygulamalara şans vermek. Böylece hem vakit geçirmek hem de evde kalınan bu süreci en verimli şekilde kullanabilmek mümkün. Evde iyi vakit geçirmenizi sağlayacak 8 uygulama önerisi ile yeni uygulamalarla tanışabilir ve daha iyi şekilde zaman geçirmeye başlayabilirsiniz. Uygulama indirmek ve evde daha iyi vakit geçirmek için önerilerimizi değerlendirmelisiniz.

Evde vakit geçirmenizi sağlayacak 8 uygulama önerisi!

1- Ablo

Bu uygulamalar arasında en popülerler bir tanesi olan Ablo, diğer insanlar ile internet üzerinden görüşmenizi sağlıyor. Dünya genelinde kullanılan bir uygulama olduğundan dolayı görüntülü arama dahi yapabilirsiniz. Üstelik uygulamada yer alan otomatik çeviri özelliği sayesinde dil problemi olmadan da diğer insanlar ile konuşmanız mümkün.

2- Words of Wonders

Kelime bilginizi geliştirmek ve aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için ise Words of Wonders tercih edilebilecek en iyi alternatiflerden bir tanesi. Her seviyesinde dünyanın farklı bölümlerine seyahatler yapacağınız bu oyun, üstelik farklı yerler hakkında bilgi almanızı da sağlayacak.

3- Busuu

Dil öğrenmenin en pratik yöntemlerinden bir tanesi olan Busuu sadece 10 dakikalık bir pratik ile size farklı dilleri öğretmeyi vaat ediyor. Üstelik sadece İngilizce ya da Almanca gibi diller değil tam 12 farklı dili destekleyen Busuu ile kendi gelişiminizi desteklemeye başlayabilirsiniz

4- Duolingo

Dil öğrenme konusunda bir diğer alternatif Duolingo. Dil öğrenmek isteyenlerin en çok tercih ettiği uygulamalardan bir tanesi olan Duolingo, pek çok farklı dili desteklediği gibi bir öğrenmeyi keyifli ve eğlenceli hale getiriyor.

5- TED

Farklı konuların konuşulduğu TED uygulaması, alanlarında başarılı kişilerin hayat hikayelerinin öğrenilmesini ve aynı zamanda ilham alınmasını sağlıyor. Bu bakımdan evde bulunduğunuz sürede kendinize yatırım yapmak istiyorsanız TED uygulamasını telefonunuza kurabilirsiniz.

6- Ev Egzersizleri – Ekipmansız

Özellikle formuna dikkat eden kişiler için çok daha önemli olan egzersizler, bu uygulamayla çok daha kolay bir hal alıyor. Böylece sorun yaşamayacağınız gibi evde kaldığınız süre içerisinde formunuzu korumayı başarabilirsiniz.

7- Hızlı Beyin

Boş zamanlarında beyin jimnastiği yapmak, eğlenceli şekilde vakit geçirmek isteyenler için tercih edilebilecek Hızlı Beyin uygulaması ile eğlenceye başlayabilirsiniz.

8- Storytel: Sesli kitaplar

Eğer kitap okumayı sevmiyorsanız ve kitap dinlemek daha çok tercih ettiğiniz bir etkinlik ise Storytel ile bu konuda ilk adımı atabilirsiniz. Hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren kısa süre içerisinde popülerlik kazanan bu uygulama, dünyaca ünlü en önemli eserleri telefonunuza getiriyor. Üstelik ilk aylarda ücretsiz bir şekilde deneme sürümü bulunan uygulama ile hiçbir ücret ödemenize gerek yok.

Burada önerilen uygulamalar indir tarafından  seçilmiştir.

Peki siz son dönemde uygulama indirdiniz mi? Uygulama önerisinde bulunmak isterseniz yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

  • Uykunuzu İzleyen ve İyi Uyumanızı Sağlayan Uygulamalar!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Kadınlar için Periyot Takip Uygulamaları!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Günlük Hayatınızı Kolaylaştıracak Uygulamalar!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı ilginizi çektiyse ve sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Konuk Yazar: indir.com

Konuk Yazar: indir.com

İndir.com, hızlı ve güvenli bir biçimde windows, mac programlar, oyun, android, iPhone ve iPad uygulamaları indirmenizi sağlar. En güncel teknoloji haberlerini okuyabilir; aradıklarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı