En Favori Hediye Cep Telefonu Oldu!

Geçtiğimiz hafta hem babalar günü hem de karne günü olduğu için yoğun bir hediye dönemini de geride bıraktık. Hareketli geçen bu dönemin ardından görünen o ki hediye olarak en fazla cep telefonlarını tercih etmişiz. İşte detaylar…

En favori hediyeler listesinde neler var?

Bu yıl hem babalar günü hem de karne günü aynı hafta sonuna denk geldi. Media Markt bu hediye dönemi için en çok tercih edilen teknoloji ürünlerini açıkladı. Buna göre listenin ilk 10 sırasında cep telefonları ve de kişisel bakım ürünleri yer alıyor.

Türkiye’deki teknoloji severler geçtiğimiz hafta kutladığımız bu özel günlerde en fazla cep telefonu hediye etmeyi tercih etmişler. Akıllı telefonlarda hediye olarak ise en çok Samsung Galaxy A20 tercih edilmiş.

Hediye listesinde ne şaşırttı?

Bu babalar günü ve karne gününde telefondan sonra hediye etmeyi tercih ettiğimiz ikinci ürün ise Oral-B şarjlı diş fırçası. Üçüncü olarak ise bunu Phillips’in erkek bakım kiti izlemiş görünüyor.

Sizinle en çok tercih edilen ilk 3 hediyeyi paylaştıktan sonra şimdi listenin asıl ilginç tarafına geldik diyebiliriz. Buna göre en çok tercih edilen ilk 10 hediye listesini oluşturan geri kalan 7 ürünün tamamı ise akıllı telefonlardan meydana gelmiş. Listedeki akıllı telefonların hemen hemen hepsini ise Huawei ve Samsung marka telefonlar oluşturuyor.

Peki sizce bu listede neden bu ürünler yer almış olabilir? Neden bu ürünleri tercih ettik? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Tuğba Tekyıldız

Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı