En Favori Hediye Cep Telefonu Oldu! - Moblobi.com
Mobil

En Favori Hediye Cep Telefonu Oldu!


Geçtiğimiz hafta hem babalar günü hem de karne günü olduğu için yoğun bir hediyedönemini de geride bıraktık. Hareketli geçen bu dönemin ardından görünen o ki hediyeolarak en fazla cep telefonlarını tercih etmişiz. İşte detaylar…

En favori hediyeler listesinde neler var?

Bu yıl hem babalar günü hem de karne günü aynı hafta sonuna denk geldi. Media Markt bu hediyedönemi için en çok tercih edilen teknolojiürünlerini açıkladı. Buna göre listenin ilk 10 sırasında cep telefonları ve de kişisel bakım ürünleri yer alıyor.

Türkiye’deki teknolojiseverler geçtiğimiz hafta kutladığımız bu özel günlerde en fazla cep telefonu hediyeetmeyi tercih etmişler. Akıllı telefonlarda hediyeolarak ise en çok SamsungGalaxy A20 tercih edilmiş.

Hediye listesinde ne şaşırttı?

Bu babalar günü ve karne gününde telefondan sonra hediyeetmeyi tercih ettiğimiz ikinci ürün ise Oral-B şarjlı diş fırçası. Üçüncü olarak ise bunu Phillips’in erkek bakım kiti izlemiş görünüyor.

Sizinle en çok tercih edilen ilk 3 hediyeyi paylaştıktan sonra şimdi listenin asıl ilginç tarafına geldik diyebiliriz. Buna göre en çok tercih edilen ilk 10 hediyelistesini oluşturan geri kalan 7 ürünün tamamı ise akıllı telefonlardan meydana gelmiş. Listedeki akıllı telefonların hemen hemen hepsini ise Huawei ve Samsungmarka telefonlar oluşturuyor.

Peki sizce bu listede neden bu ürünler yer almış olabilir? Neden bu ürünleri tercih ettik? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı