Siz Hiç Oyun Dünyasını Emulator ile Deneyimlediniz Mi? - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com
Mobil

Siz Hiç Oyun Dünyasını Emulator ile Deneyimlediniz Mi?


En Çok O Oynanıyor!

Kendi gözlemlerime ve internet araştırmalarına dayanarak şuan bilgisayar üzerinden emulator kullanımıyla en çok Player Unknown’s Battleground (Pubg) adlı oyun oynanıyor. Özellikle Pubg’nin androide gelmesi ve ücretsiz erişime sunulmasının ardından emulator kullanımı oldukça artmış vaziyette.

Nasıl Edinebilirim?

Bilgisayar ortamında emulator kullanmak için internet üzerinde birçok program mevcut. Örneğin ben en çok BlueStacks adlı uygulamayı kullanıyorum. Genellikle android oyunlarını bilgisayarım üzerinden oynayabilmek için bu tercihi yaptım. Fakat bunun dışında Nox adlı uygulamanın da gayet başarılı olduğunu duyumladım.

Eğer siz telefonunuzdan veya tabletinizden gameboy oyunlarını oynamak istiyorsanız. Bunun için önce mobil cihazınızın mağazasına girmeniz gerekiyor. Ardından “ emulator ” adı altında arama yaptığınızda ücretli ve ücretsiz birçok uygulamaya ulaşabilirsiniz. Bunların içinden “My Boy!” adlı uygulamayı sizlere tavsiye ederim. Ücretli ve ücretsiz versiyonlarından herhangi birini indirebilirsiniz. Tavsiyem ücretsiz olanını indirmenizden yana. Sonuçta para verdiğiniz takdirde süper bir özellik eklentisi elde edemiyorsunuz.

Telefonlardan da bu oyunları oynamanın bir yolu var mı?

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN

Önceki sayfa123Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı