Siz Hiç Oyun Dünyasını Emulator ile Deneyimlediniz Mi? - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.comSiz Hiç Oyun Dünyasını Emulator ile Deneyimlediniz Mi?

En Çok O Oynanıyor!

Kendi gözlemlerime ve internet araştırmalarına dayanarak şuan bilgisayar üzerinden emulator kullanımıyla en çok Player Unknown’s Battleground (Pubg) adlı oyun oynanıyor. Özellikle Pubg’nin androide gelmesi ve ücretsiz erişime sunulmasının ardından emulator kullanımı oldukça artmış vaziyette.

Nasıl Edinebilirim?

Bilgisayar ortamında emulator kullanmak için internet üzerinde birçok program mevcut. Örneğin ben en çok BlueStacks adlı uygulamayı kullanıyorum. Genellikle android oyunlarını bilgisayarım üzerinden oynayabilmek için bu tercihi yaptım. Fakat bunun dışında Nox adlı uygulamanın da gayet başarılı olduğunu duyumladım.

Eğer siz telefonunuzdan veya tabletinizden gameboy oyunlarını oynamak istiyorsanız. Bunun için önce mobil cihazınızın mağazasına girmeniz gerekiyor. Ardından “ emulator ” adı altında arama yaptığınızda ücretli ve ücretsiz birçok uygulamaya ulaşabilirsiniz. Bunların içinden “My Boy!” adlı uygulamayı sizlere tavsiye ederim. Ücretli ve ücretsiz versiyonlarından herhangi birini indirebilirsiniz. Tavsiyem ücretsiz olanını indirmenizden yana. Sonuçta para verdiğiniz takdirde süper bir özellik eklentisi elde edemiyorsunuz.

Telefonlardan da bu oyunları oynamanın bir yolu var mı?

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN

Devamı için tıklayın

Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir