Dövme Yaptırmadan Önce Nasıl Duracağını Gösteren Uygulama! - Moblobi.com
Mobil

Dövme Yaptırmadan Önce Nasıl Duracağını Gösteren Uygulama!


Kalıcı bir dövme yaptırmadan önce iyice düşünmek gerekiyor. Çünkü beğenmediğiniz ya da hayal etmediğiniz gibi olduğunda bir de dövme sildirme derdi ile karşı kaşıya kalıyorsunuz. Özellikle kararsız kalınan zamanlarda önceden nasıl duracağını görmek ne kadar da iyi olurdu diye düşünenler için iyi bir haberimiz var. Dövmeyaptırmadan önce nasıl durduğuna artık bir uygulama sayesinde görebileceksiniz. Artırılmış gerçeklik desteği sayesinde Inkhunter uygulaması dövme modellerini rahatlıkla denemenizi sağlıyor. İşte detaylar…

Inkhunteruygulaması özellikle yapılan dövmeyi sildirme korkusunu ortadan kaldıran ilginç bir çözüm önerisi sunuyor. Bu uygulama ile seçtiğiniz dövme modellerini önceden üzerinizde görmüş oluyorsunuz. Artırılmış gerçeklik desteği sayesinde bu uygulama ile dövmemodelleri arasında istediğiniz tasarımı seçebiliyorsunuz ve üzerinizde görebiliyorsunuz. Ayrıca kendi çiziminiz olan başka bir modeli de uygulamaya yükleyebilme şansınız var.

Dövmenin farklı açılardan duruşunu görüntüleyebileceğiniz gibi bu uygulama da basit ayarlamalar da yapabiliyor ve fotoğraf da çekebiliyorsunuz. Dövmeyi üzerinize uygulanmış halde fotoğraf çekebiliyorsunuz. Böylece sosyal medyaya koyabilir ya da dövmeyaptırmadan önce kararsız kaldıysanız dövme sanatçısına ya da arkadaşlarınıza göstermek amaçlı telefonunuza kaydedebilme gibi bir ayrıcalığınız da oluyor.

Uygulamayı kullanmak için e-posta veya Facebook hesabınızla kayıt olabileceğiniz gibi anonim (adı bilinmeyen) bir şekilde de kullanabiliyorsunuz. Uygulamada yer alan “kalabalık tasarım” isimli kütüphaneden bir tasarım seçebiliyor ve seçtikten sonra, vücudunuzda herhangi bir noktaya veya dövmeyi görmek istediğiniz yere, uygulamanın tarif ettiği biçimde kalemle üç tane çizgi sembolü çekmeniz gerekiyor. Daha sonrasında kamera o bölgeyi algılıyor ve dövmeyi alana yerleştiriyor. Sırada ise sadece tasarımı onaylamak kalıyor. Tasarımı onayladıktan sonra dövmenizin boyutunu değiştirebilir, duruş pozisyonlarını ayarlayabiliyorsunuz.

Peki uygulama sayesinde Instagram’da dövme sevenler nasıl bir araya gelebiliyor? Kendi tasarımlarınızı nasıl bu uygulamada kullanabiliyorsunuz? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı