Dominos’un Pizza Kazandıran Mobil Oyunu!

Domino’s Pizza her zaman teknoloji ile yakından ilgilenen ve hizmetlerinde yeni teknoloji mecralarını kullanmayı seven markalar arasında olmuştur. Şimdi de Amerika’daki sadık pizza sever müşterileri için bir mobil oyun piyasaya sürdü.  Bu mobil oyunda kullanıcılar topladıkları puanlarla ücretsiz pizza kazanma şansı elde ediyorlar.

Piece of the Pie Pursuit adlı oyunda 6 seviye var. Bu seviyeleri başarıyla tamamladığınızda  Pie Rewards bonus puanları kazanıyorsunuz. Pizza temalı bir dünya yaratan oyunda, pizza kesici araba ile zamana karşı yarışıyorsunuz; bir mancınık olarak bir pizza sosu ‘spoodle’ kullanıyorsunuz yani pizza temalı bir yolculuk yaşıyorsunuz. Altı seviyeyi tamamladığınızda da ücretsiz pizza almak için 10 puan kazanıyorsunuz. 60 puana ulaştığınızda da bir adet ücretsiz orta boy pizza sahibi olabiliyorsunuz.

https://www.youtube.com/watch?v=LOk4hVt2lm0

Domino’s Piece of the Pie Pursuit oyunu AppStore veya Google Play aracılığıyla ücretsiz olarak ABD müşterilerine sunulmuş. Diğer ülkelerde de oyunun ve oyun sonunda elde edilen ücretsiz pizza puanlarının uygulanıp uygulanmayacağı konusunda şu an bir bilgi bulunmuyor.

Markaların oyunlar aracılığıyla puanlar toplatarak, ücretsiz ürün hizmet sunma kampanyaları oldukça beğeniliyor. Müşterilere eğlenerek ürün kazanma imkanı sunarken, kendileri de markalarını tanıtmak ve müşteri sadakati sağlamak için oyunlardan yararlanmış oluyor. Bunlardan biri olan Domino’s mobil oyunu  gibi diğer markaların da bu yöndeki çalışmalarını merakla izliyoruz.

Siz markaların ücretsiz ürün ve hizmet  sundukları bu tip mobil oyunlar hakkında neler düşünüyorsunuz görüşlerinizi yorum kısmından paylaşın…

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı