Klan Hayatına Özlem Duyanlara Gelsin: Clash of Clans!

Clash of Clans, çok oyunculu ve gerçek zamanlı bir strateji oyunu. Oyunu çevrimiçi oynuyorsunuz ve freemium yani ücretsiz deneyimleyebileceğiniz şekilde sunuluyor. Oyunu ücretsiz oynayabiliyorsunuz ancak oyun içinde bazı özellikler dilerseniz satın alabiliyorsunuz; eğer istemezseniz bu satın alma özelliklerini devre dışı da bırakabiliyorsunız. Oyunu dünya çapında milyonlarca oyuncu oynuyor. Oyuncular köylerini kuruyor, klanlarını güçlendirerek klan savaşlarına da katılıyor.

Clash of Clans, hem iOS kullanıcıları için Apple Store’da hem de Android kullanıcıları için Google Play Store’da indirebilmeleri için mevcut.

Siz Clash of Clans‘ı deneyimleniz mi ya da bu oyun hakkında neler düşündünüz, yorum kısmından paylaşın.


Yasemin’in Mobil Uygulamaları köşesini Moblobi.com’da takipte kalın ?

Moblobi.com yazarlarından Yasemin’i Instagram’da takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yasemin Nasır

Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü öğrencisi. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi'nde Spor Yönetimi okuyor. Sporu seviyor ve antrenörlük yapıyor. Mobil uygulamalar deneyimlemek ise ilgi alanları arasında... Moblobi.com'da YASEMİN'İN MOBİL UYGULAMALARI köşenizi yazıyor :) Yasemin'i sosyal medyada da takip etmek isterseniz: Instagram: https://www.instagram.com/yaseminnasir/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir