Bundle Sivil Toplum Kuruluşlarını Destekleyecek!

Teknolojinin gelişimi ile birlikte haber okuma alışkanlıklarımızı da büyük bir değişim meydana geldi. Haber okumak için artık mobil cihazınızı tercih ediyoruz ve bizi tüm haberleri ulaştıracak en kısa yolu tercih ediyoruz. İşte tam bu noktada haber uygulamaları devreye giriyor. Türkiye’nin en sevilen haber uygulamalarından biri de Bundle. Bundle’ın aylık 1 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunuyor. Popüler haber uygulaması şimdi de Sivil Toplum Kuruluşları’nı destekliyor. Gerçekleştirdiği kampanya ile reklam envanterinin yüzde 10’unu Sivil Toplum Kuruluşları’na ücretsiz olarak vermeye karar verdi. Bunun için harekete geçti ve ilk olarak 1 Nisan – 7 Nisan tarihleri arasında LÖSEV ve KAÇUV‘a destek veriyor olacak. İşte detaylar…

Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması olan Bundle, haber sitelerinin tümünü tek bir uygulamada buluşturuyor. Dünyadan ve Türkiye’den 10.000’in üzerinde haber siteleri, dergiler, teknoloji portalları, bloglar, köşe yazıları uygulama aracılığıyla kullanıcılarıyla buluşuyor. Bizim de Moblobi.com olarak sevilen teknoloji mecralarından biri olarak yer aldığımız Bundle‘da ekonomi, teknoloji, gündem, eğlence, sinema, sanat, seyahat gibi pek çok kategoride popüler ve güncel haberlere ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın mevcutta aylık 1 milyondan fazla aktif kullanıcısı bulunuyor.

Bundle şimdi de sivil topluma destek için kolları sıvadı ve işbirliğine KAÇUV ve LÖSEV ile başladı. Popüler haber uygulaması 1 Nisan – 7 Nisan Kanser Haftası süresince reklam alanlarını KAÇUV ve LÖSEV ’e ayırdı. Bundle, Sivil Toplum Kuruluşları’na yaptığı bu desteği yıl boyunca da sürdürüyor olacak. Yılın geri kalanı boyunca uygulamadaki bilemiyorsun reklam alanları Sivil Toplum Kuruluşları yararına kullanılıyor olacak.

Ülkemizde yılda ortalama 3.500 çocuğa çocukluk kanseri vakası teşhisi konuyor. Bundle da bu çocukların tedavisini desteklemek amacıyla etkili reklam modellerini tedavi için bekleyen çocuklara dayanışma amacıyla ayırıyor olacak.1 Nisan – 7 Nisan arasındaki Kanser Haftası boyunca Bundle, yeni reklam modellerini KAÇUV ve LÖSEV ‘e farkındalık yaratmayı amaçlayan mesajlarla süsleyecek ve Bundle ‘ı aktif olarak kullanan 1 milyonu aşkın kullanıcısına bu mesajları ulaştıracak. Bundle bundan sonraki dönemde de, yılın geri kalanı boyunca, her ayın bir haftasında Sivil Toplum Kuruluşları’na ücretsiz olarak yer vermeyi sürdürüyor olacak.

Peki nasıl LÖSEV gönüllüsü olabilirsiniz? KAÇUV’a bağışlarınızı nasıl ulaştırabilirsiniz? Bundle’ın bundan sonraki kampanyaları ne olacak? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı