Bak Bunları Telefonumdan Öğrendim: Mobil Eğitim! - Sayfa 3 / 3 - Moblobi.com


Bak Bunları Telefonumdan Öğrendim: Mobil Eğitim!

Doğru Uygulamayı Bulmak Önemli!

Fakat bunun dışında gerçekten öğretici olduğunu düşündüğüm uygulamalar da yok değil. Örneğin birebir ders niteliği taşıyan Khan Academy mobil uygulamasının amacına uygun ve öğretici yönünün olduğu aşikar. Bunun dışında çeşitli kişilerin belirli alanlarda kendi deneyimlerini paylaştığı platform olan TED uygulaması hayata bakış açınızı değiştirebilecek cinste. Ayrıca Google’ın yeni girişimciler için bilgi ve analizlerini paylaştığı pekçok uygulama da mağazalarda mevcut.

Özetlemek gerekirse mobil eğitim gerçekten kullanışlı ve ulaşılabilir. Fakat doğru eğitimi alabilmek için öncelikle bilinçli bir kullanıcı olarak kendimiz için en faydalı uygulamayı seçmek gerekir. Sonuçta aynı alan ile ilgilenen birçok uygulama seçeneğiniz var. Bu konu hakkındaki düşüncelerinizi toplulukla paylaşmayı unutmayın! Çünkü öğrenmek için paylaşmak gerek..

Siz mobil eğitim ve mobil eğitim uygulamaları konusunda ne düşüyorsunuz, yorum kısmından paylaşın.


Yiğit Can ile Teknoloji Sohbetleri’ni Moblobi.com’da takipte kalın ? 

Yiğit Can’ın tüm yazılarını görmek için buraya tıklayın.

Moblobi.com yazarlarından Yiğit Can’ı sosyal medyada takip etmek isterseniz:

  • Facebook’da için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Instagram’da için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Linkedin’de için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Blog’unu takip etmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir