Bak Bunları Telefonumdan Öğrendim: Mobil Eğitim!

Herkese selamlar! Bu yazımda mobil eğitim uygulamalarını farklı yönleriyle değerlendireceğim. Öncelikle gerek kültürel alanda, gerekse kariyer yolunda birçok kişi kendini geliştirmek üzerine çalışmalar yapıyor. Çünkü artık iş dünyası ‘daha çok’ peşinde. Öyle ki artık yabancı dil bilmek bile avantaj olmaktan çıkmaya başladı. Dolayısıyla bu durum kariyer hedefi olan biz gençler güruhunu strese sokmakta ve bizi yeni arayışlara itiyor. Artık gerekli veya gereksiz her türlü bilgiyi zihnimize kaydetmek zorundayız. Çünkü içinde bulunduğumuz şartlar bunu gerektiriyor.

Akıllı telefonların artmasıyla birlikte düzinelerce kitabı saatlerce karıştırmak olduğundan daha zahmetli gelmeye başladı. Yorucu ve kısıtlı bilgiyle yetinmek kimsenin istediği bir şey değil. Sonuç olarak bu durum bizi farklı kaynaklara itiyor ve bu kaynakların başında hiç şüphesiz sanal dünya geliyor. Bu sanal dünyanın bir bölümünü ise mobil uygulamalar oluşturuyor. Bu sayede birçok mobil mağaza kullanıcısı gerekli bilgi ve birikim ihtiyacını bu uygulamalar sayesinde gideriyor.

Peki bu mobil uygulamalar gerçekten öğretici mi, doğru uygulama hangisi?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Yigit Can Türk

Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı