Apple Kullanıcıları için 10 İlginç Aksesuar!

Apple cihazlarınızın kullanımını daha keyifli hale getirecek ve işinizi kolaylaştıracak 10 ilginç Apple aksesuarları, haberimizde...

Apple kullanıcıysanız; cihaz kullanımınızı daha keyifli hale getirecek bazı destek aksesuarlar da kullanabilirsiniz. İşinize yarayacak ilginç aksesuarları hayatınıza dahil ederek; kullanımınızı da kolaylaştırabilirsiniz. Her yıl Apple yeni ürünlerini piyasaya sürüyor. Çıkan ürünlerle beraber Apple’ın bu yeni ürünleri için pek çok farklı aksesuar da ortaya çıkıyor. iPhone, Mac, iPad veya Apple Watch kullanıcıları için birçok işe yarar ve ilginç aksesuar var. Mesela korumalı şarj kablosunu büyüteç olarak kullanabilirsiniz. İşinize yarayacak ilginç Apple aksesuarları, haberimizde…

Kendinizi ödüllendireceğiniz 10 ilginç Apple aksesuarları:

1- Su geçirmeyen MacBook kılıfı

MacBook kullananlar güvenli bir kılıf önemli. Bunlardan biri de Native Union Stow Premium MacBook kılıfı. Bu kılıftaki su geçirmez fermuar sayesinde MacBook’unuz zarar görmüyor. İstediğiniz yere hava şartları ne olursa olsun, güvenli bir şekilde kılıfa atarak yanınızda götürebiliyorsunuz.

2- Rahat kullanımlı Macbook standı

MacBook tasarımı için uygun stand ile çalışmak da önemli. Yohann Ahşap MacBook standı da bu alternatiflerden biri. MacBook kullanıcıysanız bu ahşap standı kullanarak daha dik bir şekilde zaman geçirebiliyorsunuz.

3- Çok yönlü lens

Apple fotoğraf çekmek konusunda yenilikçi lensleri ile çok meşhur. Kullanabileceğiniz destekleyici Apple aksesuarları ile fotoğraf hobinizi daha keyifli bir hale getirmeniz de mümkün. Bunlardan biri de Moment M çok yönlü lens yuvası. Her yöne dönen lens, kullanışlı Apple akseuarları arasında. Apple cihazınızın kamerasının arkasına bu çok yönlü lensi yerleştirerek her alanda fotoğraf çekme imkanı elde edebiliyorsunuz.

4- Karanlıkta çekim yapabileceğiniz selfie aksesuarı

Karanlık bir ortamda selfie çekmek oldukça zor. Ancak bunu kolay hale getiren Apple aksesuarları da mevcut. Moon UltraLight Selfie adlı verilen taşınabilir selfie aksesuarı da bunlardan biri. Böylece, karanlık ortamda ışık ayarı yaparak fotoğraf çekebiliyorsunuz. Fotoğraf çekinmeyi sevenler için iyi bir Apple aksesuarı olabilir.

ilginc apple aksesuarlari moblobi

5- Kablosuz masaüstü şarj cihazı

Bütün Apple cihazınızı aynı anda şarj etmeniz mümkün. Örneğin, Satechi 108 Pro Usb-C Pd adlı kablosuz masaüstü şarj cihazıyla çoklu şarj etme imkanına sahip olabiliyorsunuz.

6- Hareket kontrol kayışı

Apple Watch, birçok özelliği ile telefona dokunmadan iletişim kurmanızı sağlayabiliyor. Destekleyici bazı aksesuarlar ile bu özellikleri arttırmanız da mümkün. Mudra Band da bunlardan biri. Apple Watch’u gelen çağrıları ya da mesajlarınızı bu kontrol kayışı ile yönlendirebilirsiniz. Apple Watch kayışını üzerine takarak kullanabilirsiniz.

7- Kablosuz şarj platformu

Şarj kablolarını hem yanımızda taşımak zor hem de taşıdığınızda çok çabuk yıpranıp, bozulabiliyorlar. Bu sebeple genellikle kablosuz şarj platformları tercih ediliyor. Mophie Dual de bunun için alternatiflerden biri. Aynı anda Apple iPhone telefonunuzu ve AirPods kablosuz şarj kutusunu şarj edebiliyorsunuz. Şarj etmek için Apple iPhone telefonunuzu ve AirPods’u platformun üstüne koyarak kullanabiliyorsunuz. Bu Apple aksesuarında yer alan iki şarj alanı sayesinde hızlı ve aynı anda Apple ürünlerinizi şarj edebilmeniz mümkün oluyor.

8- AirPods dayanıklı kılıf

AirPods kılıfları sayesinde Apple aksesuarınızı zarar görmeden taşıyabilmeniz mümkün oluyor. Spigen Tough Armor Apple AirPods Pro dayanıklı kılıf da bunun için kullanılabilecek alternatifler arasında yer alıyor. Bu kılıf, anahtarlık gibi görünüyor. Dolayısıyla da kolay taşıma imkanı sunuyor.

9- Depolama aracı

IPhone ve iPad’inizin içindekileri arşivlemek için iyi bir depolama aracı da önemli. Bunun için birçok alternatif mevcut. DM Aiplay OTG Bellek de bunlardan biri. Bu depolama araçları sayesinde Apple telefonunuzu ve iPad’inizin içindeki belge ve fotoğrafları silmenize gerek kalmayacaktır.

10- Çok yönlü MacBook şarj cihazı

Dizüstü bilgisayarınız için çok yönlü şarj cihazı alternatiflerinden biri de Native Union Belt Cable Pro MacBook şarj cihazı. Bu gibi cihazlar sayesinde dizüstü bilgisayarınızı hızlı şarj edebilmeniz mümkün olabiliyor.

Peki sizin işinizi kolaylaştıran Apple aksesuarları hangileri? Yorum kısmından paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • iPhone’unun Garanti Kapsamda Olduğu Nasıl Kontrol Edilir? ” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Apple Podcast Nedir?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Zarar Vermeden iPad’inizi Nasıl Temizleyebilirsiniz? ” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Rojda Çelik

Rojda Çelik

Merhaba ben Rojda Çelik. Kocaeli Üniversitesi Gazetecilik bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi de içerik yazarlığı yapıyorum. Sizleri köşemi takibe bekliyorum!


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı