2018’in En İyi Uygulaması İçin Oy Verdiniz Mi?

Google Play‘in başlattığı ve geleneksel hale gelen “2018’in En İyi Uygulaması” halk oylaması başladı. Bu yılın trend uygulamaları Google Play tarafından aday gösterildi. Bu trend uygulama adayları arasında, Moblobi’nin yayıncıları arasında bulunduğu Bundle da var!

Play Store tarafından geçtiğimiz yıl da Türkiye’nin en iyi haber uygulaması seçilen Bundle, Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması. Sevilen ve çok sayıda kişi tarafından kullanılan haber uygulaması için Google da görüşlerini paylaşmıştı. Google, Bundle ile ilgili görüşlerinde çok beğenilen arayüzüne, detaylı arama seçenekleri ve haber kaydetme özelliğine dikkat çekerken; özellikle de kapsamlı içeriği ile kaliteli son dakika bildirimleriyle günlük hayatın vazgeçilmezlerinden olduğunu paylaşmıştı.

2018’in En İyi Uygulaması” ve “2018’in En İyi Oyunu” nun seçileceği farklı iki kategoride oylama yapılacak ve her kategoride 20’şer aday yarışacak. Oylama 25 Kasım’da sona eriyor ve sonuçlar kullanıcılar tarafından belirlenecek. Bu yüzden oylarınızı hemen kullanmanızı tavsiye ederiz. Bizim de yayıncısı ve destekçisi olduğumuz Bundle uygulamasının siz de içeriklerini keyifle takip ediyorsanız oy vermek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Eğer henüz Bundle‘ı kullanmıyorsanız şimdi indirerek, uygulamayı deneyimleyebilir ve takip edebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı