2017’de Heyecanla Beklenen Telefonlar! - Moblobi.com
Mobil

2017’de Heyecanla Beklenen Telefonlar!


Her yıl olduğu gibi bu yıl da 2017 yılında çıkacak yeni teknolojiler ile donatılmış yeni telefon modellerini merakla bekliyoruz.

2016 yılında yine teknoloji devleri Samsung ve Apple’ın çekişmesini izlemiştik. Özellikle Samsung , Note 7 ile bu yıl önemli bir talihsizlik yaşamıştı. 2017 yılında ise bu talihsizliği örtecek büyük bir hamleyi beklemiyor değiliz. Kavisli ekran teknolojisi ile gelmesi konuşulan Galaxy 8 merakla beklenmeye başlandı. Bunun dışında katlanabilir ekranlı olabileceği beklenen ve yeni yaratılacak Galaxy X’de konuşuluyor… Apple’ın ise 10. yılını kutlayacak olması nedeniyle hem teknoloji hem de tasarım olarak bambaşka bir iPhone 8 ile karşılaşmamız da olasılıklar arasında…

2017 yılının ilk telefonunun ise LG’den gelmesi bekleniyor. LG G Flex 3’ün yılın ilk telefonu olması beklenirken; bükülebilme özelliğine de sahip olacağı konuşuluyor.

Önümüzdeki yıl heyecanla beklenen telefonlarının listesi ise şimdiden hazır gibi… İşte konuşulmaları şimdiden başlanan o telefonların listesi:

– iPhone 8

– Samsung Galaxy S8

– Galaxy X

– LG G6

– LG G Flex 3

– HTC 11

– Sony Xperia X Serisi

– Xiaomi MI7

– Casper

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı