Önümüzdeki Haftanın Etkinlikleri, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde Haftanın Haberleri’nde!

Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve önümüzdeki haftanın etkinlikleri…

  • BTM I2B Söyleşileri’nde Admin Bilişim İş Sistemleri Kurucusu Ayşe Keserbi Işıl konuk oldu.
  • BTM’de önümüzdeki haftanın etkinlik programı ise şöyle:
    • 12 Aralık 2017’de Proje Felsefesi ve Proje Döngüsü Eğitimi, BTM Direktörü İbrahim Elbaşı tarafından gerçekleştirilecek.
    • Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Yatırımcı Buluşmaları serisi tüm hızıyla devam ediyor. İTO Meclis Üyesi ve Radyal A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Sami Yılmaz 13 Aralık 2017’de BTM’ye konuk oluyor.
    • 14 Aralık Perşembe günü “Geri Bildirim ve Çözüm Atölyesi” gerçekleştiriliyor.

 


Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ

İstanbul Ticaret Odası (İTO) iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM)'nin faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından destekleniyor. BTM, yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal bir yapı. Hem girişimcilerin hem de Türkiye’nin gelişmesine yardım etmeyi hedefleyen BTM ekipleri, girişimcilik ekosisteminde yer alan ve ekosisteme yeni giriş yapan 7’den 70’e tüm girişimcilere ve yenilikçi iş fikirlerine destek oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir