İhtiyacınıza Uygun Mobil Reklam Türünü Nasıl Belirlersiniz, Reklamstore Köşesinde! - Moblobi.comİhtiyacınıza Uygun Mobil Reklam Türünü Nasıl Belirlersiniz, Reklamstore Köşesinde!

Popüler mobil uygulama, web sitesi, girişimler, girişim programları ve markalar sizin için Moblobi.com’da köşeler açıyor…

İşte dijital reklamcılığın önemli markalarından “Reklamstore” in sizin için ayırdığı köşesi; Reklamstore‘da geçtiğimiz hafta öne çıkanlar ve ipuçları:

  • Real Time Bidding konusunda her seviyeden reklamverenin dikkat etmesi gereken temel ipuçları…Devamı için tıklayın.
  • Reklamverenler, markalarının ihtiyacına cevap verecek mobil reklam türüne nasıl karar verebilirler… Devamı için tıklayın.
  • IAB Türkiye verilerine göre Türkiye’de Dijital Reklam yatırımları 2017 yılında yüzde 15,5 oranında artış gösterdi.

Reklamstore‘u daha yakından tanımak veye web sitesini ziyaret etmek için tıklayın:

REKLAMSTORE

2007 senesinde kurulan ve global ad tech pazarında da önemli bir yere sahip olan, Türkiye’de veri odaklı performans pazarlamanın öncülerinden ReklamStore, bir ad tech şirketi ve geliştirdiği teknolojiler ile doğru mecra ve kitleye dijital reklam verilmesini sağlıyor. İsrail ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde de ofisleri bulunan; gelirlerinin önemli bir kısmını yurtdışı operasyonlarından elde eden; ürettiği teknolojileri başta Amerika, Asya, Avrupa, Ortadoğu olmak üzere birçok bölgeye ihraç eden Reklamstore; global ad tech pazarında önemli bir yere sahip… İşte dijital reklamcılığın önemli markalarından “Reklamstore” un Moblobi.com takipçileri için ayırdığı köşesi...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir