Global Girişimcilik Haftası Kapsamında Gerçekleşen BTM Sahne Özel Etkinliği, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde Haftanın Haberleri’nde!

Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde geçtiğimiz hafta öne çıkanlar…

  • İş Geliştirme ve Stratejik Planlama Eğitimi, eğitmen Levent Bağcı ile BTM yerleşkesinde gerçekleşti.
  • BTM I2B Söyleşileri’nde Turkcell Dijital Öğrenme Çözümleri Teknoloji Birim Yöneticisi Selami Bağrıyanık konuk oldu.
  • Patent Eğitimi, Patent Satış Yöneticisi Çağlar Özütemiz ile BTM yerleşkesinde gerçekleşti.
  • Global Girişimcilik Haftası kapsamında BTM Sahne Özel etkinliği 17 Kasım 2017 Cuma günü BTM yerleşkesinde gerçekleşti. Toplamda 18 proje sunumunun gerçekleştiği etkinlikte girişimciler kendilerine ayrılan stantlarda yatırımcılar ile görüşme imkanı buldu.

 


Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ve BTM ile gerçekleştirdiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

 

 

 

BİLGİYİ TİCARİLEŞTİRME MERKEZİ

İstanbul Ticaret Odası (İTO) iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM)'nin faaliyetleri İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA) tarafından destekleniyor. BTM, yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal bir yapı. Hem girişimcilerin hem de Türkiye’nin gelişmesine yardım etmeyi hedefleyen BTM ekipleri, girişimcilik ekosisteminde yer alan ve ekosisteme yeni giriş yapan 7’den 70’e tüm girişimcilere ve yenilikçi iş fikirlerine destek oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir