Youtube ve Netflix Otomobillere Giriyor! - Moblobi.com
İnternet

Youtube ve Netflix Otomobillere Giriyor!


Hepimizin bildiği üzere Elon Musk çılgın projeleri ile gündemden düşmüyor. Bu çılgın projeleri dışında göz bebeği işlerinden olan Tesla için de yeni projeleri bulunan Elon Musk, Tesla’nın otomobillerine Netflixve Youtubeyayınları koymayı planlıyor. İşte detaylar…

Youtube ve Netflix Tesla otomobillerde nasıl yer alacak?

Konu ile ilgili çok fazla ayrıntı vermeyen Elon Musk, Tesla kullanıcıları için bu deneyimin oldukça keyifli bir seçenek olacağını belirtiyor. Surroud ses ve şık koltuklarda da kullanıcılar için sürükleyici sinematik bir his olacağını söylüyor.

Ancak araç hareket halindeyken izleyebilmek için seçenek olması gerektiği de elbette ortada. Bunun için Elon Musk, öncelikle en başta sürüş becerilerinin onaylanması gerektiğini belirtiyor. Bundan sonra ise sürüş halindeyken izlemeyi onaylayacağını söylüyor. Yasal olduğu süreçler içinde keyifli anların Tesla kullanıcılarını bekleyeceği açık.

Söylenenlere göre Youtubeve Netflix’in yer alacağı modellerin Model 3 ve yaklaşmakta olan Model Y gibi alt sınıf Tesla‘lara sahip olanları desteklemesi muhtemel görünüyor. Model S ve Model X ise teknik olarak daha büyük ekranlara sahipken dikey yöndeler yani bu modellerde Netflixveya Youtube’daki videoları izlemeye çalışırken çok fazla ekran boşa harcarsınız. Diğer alt modellerdeki otomobiller ise, onları videoya daha uygun hale getiren geniş ekranlı ekranlara sahipler.

Elbette Youtube ve Netflix yayınları olan araçlar pek çok kişinin ilgisini çekecek hatta tercih sebebi olacaktır. Peki sizce bu özellikler kullanıcıları ne kadar etkileyecek? Kimler bu araçları satın alabilecek? Öngörüler ve söylentiler neler? Detaylar haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı