Youtube’da En Çok Abone Olunan Kanallar! - Moblobi.com
İnternet

Youtube’da En Çok Abone Olunan Kanallar!


Günümüz dünyasının en önemli gündem maddelerinden biri teknoloji oldu diyebiliriz. Hemen hemen artık herkesin elinde akıllı telefonlar mevcut. Herkes bir şekilde eğlenmek, bilgi edinmek boş zamanını değerlendirmek için interneti kullanıyor. Videolar ise en çok takip edilen ve sevilen içerikler. Video deyince ilk akla gelen platform ise Youtube oluyor. 7’den 70’e herkesin zaman geçirdiği Youtube platformunda birçok kanal takip ediliyor. Peki Youtube’da en sevilen ve en çok abone olunan kanallar hangileri oldu? İşte detaylar…

Youtube platformunda en çok abone olunan kanallar hangileri?

Hemen hemen 2 milyar kişi Youtube’da 5 milyar video izliyor. Son zamanlarda da ünlülerin çok daha yoğun bir şekilde Youtube’a dahil olmaları ve daha aktif kullanmaları ile izlenme oranlarını da arttırdı. Yemek yapmak isteyenler için birbirinden farklı yemek tarifleri, müzikdinleyip kafa dağıtmak isteyenler için her türde müzikkanalları, çocuklar için çizgi filmler, ders çalışırken yardımcı olacak kanallar birçok türde size yardım eden içerik Youtube uygulamasında bulunuyor. Bunlar arasından en çok tıklanan ve en çok abone olunan kanalları listeledik. İşte ilginç liste:

  • Justin Bieber

Bir zamanlar dünyayı kasıp kavuran ve hala dünyanın en çok tanınan kişileri arasında olan, ünlü şarkıcı Justin Bieber 2019 yılında Youtube’da en çok abone olunan kanal oldu. Justin Bieber halihazırda Youtube platformunda 478 milyon’dan fazla aboneye sahip.

  • Dude Perfect

En iyi 5 arkadaş ve 1 Panda’ dan oluşan Dude Perfect grubu aslında bir spor grubu. Bu grup Youtube kanalına 200’den fazla video yüklemiş. Platformda oldukça aktif olan Dude Perfect 2019 senesinin en çok abone olunan kanalları arasında  yer alıyor.

Peki Youtube’da en çok abone olunan diğer kanallar hangileri? Hangi Hint içerikleri Youtube’da çok ilgi gördü? Hangi çocuk kanalı en popüler? Hangi müzik şirketinin çok sayıda takipçisi bulunuyor? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı