Winter Is Coming Nasıl Oynanır ve İndirilir? ( 2023 Güncel )

2011 senesinde yayımlanmaya başlayan ve tam 8 sezon süren Game Of Thrones isimli dizi, dünya çapında yankı uyandırmıştır. Tabi, bu kadar başarı elde eden bir yapımın oyunu da olmazsa olmazdı. Peki, Winter Is Coming oyunu nasıl oynanır? Nasıl indirilir?

Game Of Thrones; kış mevsiminin yaz mevsimine göre bir ömür sürdüğü, yaz mevsiminin ise kışa göre oldukça kısa sürdüğü Westeros coğrafyasında geçmekte. Bu bölge, 7 krallık tarafından oluşsa da Westeros’un yönetimi Demir tathtan komuta ediliyor. Hiyerarşinin hakim olduğu bu bölgenin güçlü ve sert krallığı Starklar, en büyük bölge olarak kuzeyde kış tepesi adı verilen kalede yaşıyorlar. Kuzeyin en ucunda yer alan kış yarı adlı duvarın ardında ise gece nöbetçileri yaşıyor.

Krallık içerisinde meydana gelen akıllarda soru işareti bırakan ölümün ardından, Starkların lideri olan EddardStark, krallık tarafından güney bölgesine çağırılır. EddardStark burada Demir taht adındaki tahta oturmak isteyenlerin entrika ve ihanetleri arasında kalıyor.

Ejderha neslinin yıllar önce tükenmiş olmasına rağmen Ejder kralların soyundan gelen sürgün edilmiş Targaryen kardeşler, fosilleşmiş olan ejderha yumurtalarını canlandırmayı başarırlar. Bu şekilde Westeros bölgesinde bir hayli zorlu taht savaşları ve uğursuzluklar başlar.

Oyun ile ilgili bilgilendirme yapmadan önce dizinin konusunu sizler için açıkladık. Şimdi gelin Winter Is Coming hakkında bilgilere geçelim.

Winter Is Coming Nasıl Oynanır ve İndirilir?

Bilgisayar, tablet ve telefondan kolay bir şekilde oynayabileceğimiz bu Game Of Thrones oyununda, vaktin nasıl geçtiğinin pek farkında olmuyorsunuz.

Game Of Thrones – Winter Is Coming oyununa başlayacak oyuncular, ilk olarak nasıl oynayacağını bilemeyebilir. Oyununu oynamaya başlarken Melisandre bizlere yardımcı oluyor. Bizlere nasıl depolar, kışlıklar yapıldığını, yapmış olduğumuz kışlalardan ordular yapmayı, kalemizi yükseltmeyi ve savaşlarda yapacağımız stratejileri öğretip bizleri adeta savaşa hazırlamakta.

RPG türündeki oyunların özelliklerini barındıran oyunda krallığınızı elinizden almaya çalışan ordular ile savaşarak halkınızın güvenliğini sağlamalısınız. Oyunu oynamak için her hangi bir indirme yapmadan kolayca kayıt olarak oynayabilirsiniz. Web tabanlı bir oyun olmasına rağmen oldukça iyi grafiklere sahip olan oyun, akıllı cihazların marketlerinde de yer almakta.

Bilgisayar üzerinden oynamak için olması gereken özellikler ise işletim sistemi olarak en az Windows 7 veya daha üst bir sisteme ihtiyacınız bulunmakta. İşlemci olarak Core 2 Duo ya da Phenom 2 yeterli olacaktır. Oyun, web tabanlı olduğundan dolayı yüksek seviye bir ekran kartına gerek duymuyor. GeForce GT 545 ya da Radeon HD 6670 sizin için yeterli olacaktır.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

“Game of Thrones Oynayanlar için 10 İpucu!” okumak için buraya tıklayın.
“Oyuncular İçin 10 Online Oyun Tavsiyesi!” okumak için buraya tıklayın
“Game Of Thrones Oyunu Oynayanlar İçin 5 İpucu!” okumak için buraya tıklayın.

“Winter Is Coming Nasıl Oynanır ve İndirilir?” konumuzu paylaşmak isterseniz yazı sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
İlkay Miran

İlkay Miran

Grafik tasarım son sınıf öğrenciyim. Sanatsal alana daha yatkın ve yakın olsam da yeniliklere açık biri olduğumdan SEO alanında da kendimi geliştirmek istedim. Bunun sebeplerinden biri hızlı tüketimin sebep olduğu gelişmeler ve bunu kovalayan yeniliklere yakın olmazsak çağın bir adım gerisinde kalmış hissediyoruz. Sizlerde bu yenilikleri merak ediyor ve kısa bir zaman ayırarak gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız sizleri Moblobi.com'daki köşemi takibe bekliyorum: https://moblobi.com/author/ilkay-miran/https://moblobi.com/author/ilkay-miran/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı