Ücretsiz ve Güvenilir Antivirüs Programları Hangileri? - Moblobi.com
İnternet

Ücretsiz ve Güvenilir Antivirüs Programları Hangileri?


Bilgisayarlarımız ile gün içerisinde birçok web sitesine giriş yapıyoruz. Bazı girişler üyelik isterken acaba tedirginliği yaşayabiliyoruz. Güvenilir olup olmadıklarını site içerisinde inceleme yaparak test edebildiğimizi zannediyoruz. Ancak biz farkında olmadan bilgisayarlarımız zararlı virüsler ile işgal edilmiş olabiliyor. Hangi antivürüs programına güvenilmesi gerektiği ise kafamızda koca bir soru işaretine neden olabiliyor. Bunu engellemek ve kafalarınızdaki soru işaretlerini gidermek için size 2019’un Windows için test edilmiş ve onaylanmış antivirüs programlarını derledik. Bilgisayarınızı ve kendinizi virüslerden hangi ücretsiz ve güvenilir antivirüs programları ile koruyabilirsiniz? İşte detaylar…

Güvenilir antivirüs programları hangileri?

  • Ücretsiz olan en iyi antivirüs koruması: Microsoft Defender

Windows Defender, Windows10 onaylı olan bir antivirüs koruması. Bu koruyucu ile güvenli bir ağınız oluşuyor. Bilgisayarınızı virüslere ve diğer kötü yazılımlara karşı koruyor. Windowsgüncellemeleri ile de yeni virüs tanımlamalarını indiriyor, böylece sizi güncellenerek korumayı sürdürüyor.

Kullanıcı yorumlarına bakıldığında, Windows Defender’ın, özellikle kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırma konusunda çok başarılı olduğu konusuna dikkat çekiliyor. Özel aile koruma filtresi de bulunuyor. Bu arada bu antivirüs programının ücretsiz olduğunu da hemen paylaşalım. Windows Defender, ücretsiz antivirüs programları arasında özellikle koruma, performans ve kullanışlılık açısından oldukça başarılı denebilir.

  • Ücretli olan en iyi antivirüs koruması: Norton 360 Deluxe

Norton 360 Deluxe adlı antivirüs koruması, kötü amaçlı yazılımları ve virüsleri yüksek performansıyla tespit etme özelliğine sahip. Ayrıca, Microsoft Windowsve Androidişletim sistemleri için uygun antivirüs programlarını inceleyen AV-TEST’den iyi bir değerlendirme almış bulunuyor.

Bu noktada şunu da hemen paylaşalım: Norton 360 Deluxe, ücretli bir antivirüs programı ve abonelil modeli ile kullanabiliyorsunuz. Beş cihazlı abonelik için kullanıcılarından 99,99 dolar talep ediyor. Bilgisayar, Mac, iPhone, iPad ya da Androidcihazlarınız için kullanılabiliyor. Bu antivirüs programını satın alma için 59,99 dolar ile kayıt oluşturabiliyorsunuz. Dolayısıyla Norton 360 Deluxe’ü abonelik modeli ile çalışan yani ücretli olan antivirüs programları değerlendirildiğinde, kullanıcıları tarafından başarılı bulunan bir program denilebilir.

Peki kötü amaçlı yazılımlara karşı en iyi koruyan antivirüs programı hangisi? İnternet üzerindeki en kötü yazılımlar olarak bilinen Malware karşı sizi hangi antivirüs programı koruyabilir? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
12Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı