Yurtdışında Eğitim Görmek İsteyenleri, İlgili Eğitim Kurumları ile Buluşturan Platform Study A Course ile Röportajımız!

Geçtiğimiz günlerde Startup Istanbul’da stand açan girişimler arasında yer açan başarılı pek çok girişimi size yakından tanıtacağımızın sözünü vermiştik. İşte bunlardan biri: Study A Course…
Study A Course, yurtdışında ingilizce öğrenmek, lisans, yüksek lisans ve doktora eğitimi almak isteyen öğrencilerle yurtdışında eğitim veren dil okulu ve üniversiteleri buluşturan online bir platform. İngiltere’deki en iyi okullarla çalışan platform, yakın zamanda farklı ülkelerdeki yeni okulları da hedefliyor. Yurtdışında Dil Eğitimi veren yüzlerce okulu inceleyerek, öğrencilerimizin okullar hakkında yaptıkları yorumları okuyabilir, okullara verilen puanları ve değerlendirmeleri görüp karşılaştırma yapmayı sağlayan platform, aynı zamanda size en uygun fiyat garantisi de sunuyor. Hatta bu konuda oldukça iddialı ve başka yerde daha uygun fiyat bulursanız size özel indirimler sunuyor.

Study A Course’ın kurucusu Hakan Yıldırım ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı aşağıda bulabilirsiniz:

Moblobi.com: Bize Study A Course’dan biraz bahseder misiniz?

Hakan Yıldırım / Study A Course: www.StudyACourse.com yurt dışında eğitim almak isteyenlerin tüm eğitim seyahatlerini online olarak organize edebilecekleri bir online yurt dışı eğitim rezervasyon portalı.

Kullanıcılar sitemiz üzerinden yurt dışındaki yüzlerce okul arasında filtreleme, arama, karşılaştırma yapabilir, yorumları okuyabilirler. Kendilerine en uygun okulu ve konaklamayı sitemizden seçebilirler. Dilerlerse danışmanlarımızdan okullar, konaklama ve vize gibi tüm konularda destek alabilirler.  Okulun kabulü, konaklamanın ayarlanması, havaalanı transferi ve vize başvuruları dahil tüm süreci kullanıcımız adına biz organize ederiz. Ayrıca eğitim süreleri boyunca da bizimle iletişimde olur, herhangi bir sorunlarını kolaylıkla iletebilirler.

Moblobi.com: Harika… 2018’deki büyüme hedefleriniz neler, kısaca sayısal olarak da özetleyebilir misiniz?

Hakan Yıldırım / Study A Course: Türkiye’de online eğitim rezervasyonu yapan ilk firma olduğumuz için pazarda geniş bir alan var. Biz de 2018’de önce Türkiye pazarında tamamen genişlemeyi ve yeni pazarlara da ön giriş yapmayı düşünüyoruz.

Moblobi.com: Ne kadar yatırıma ihtiyacınız var?

Hakan Yıldırım / Study A Course: Pazarlama, tanıtım, operasyon ve personel maliyetlerini karşılamak üzere $400K yatırım arıyoruz.

Hakan Yıldırım’a bu keyifli röportaj için çok teşekkür ediyoruz, Study A Course’a da başarılar diliyoruz… Gelişmeleri merakla izleyeceğiz.

Study A Course’ı yakından tanımak için dilerseniz buraya tıklayarak web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı