SAP Development Center Türkiye Ofisinde, İbrahim Halatcı ile Röportajımız! - Moblobi.com
Röportajlar

SAP Development Center Türkiye Ofisinde, İbrahim Halatcı ile Röportajımız!


Moblobi.com olarak SAP Development Center Türkiye ofisine konuk olduk. Yazılım Grubu Yöneticisi İbrahim Halatcı ile keyifli ve verimli bir röportaj gerçekleştirdik.

SAP Development Center Türkiye, Yazılım Grubu olarak yaptıkları çalışmalar ve odaklandıkları teknolojilerden bahsettik. Sn.İbrahim Halatcı‘dan Türkiye’deki teknoloji yazılımı geliştirmeye yönelik görüşlerini ve bu alanda çalışmak isteyen kişilere ilişkin tavsiyelerini aldık.

Endüstri 4.0 ile uçtan uca tüm süreçlerde hakim olan dijitalleşme sözkonusu… Bu konudaki görüş ve fikirlerini aldığımız İbrahim Halatcı ile dijitalleşme sürecini de konuştuk. Büyük veri (Big Data) konusunda yaptığı çalışmalar ve çözümleri ile dikkat çeken SAP‘nin bu alandaki çözümlerini de röportajımızda bulabilirsiniz.

Günümüzün en fazla konuşulan ve ilgi çeken konuları arasında olan makine öğrenme ve yapay zeka hakkındaki düşüncelerini sorduk, bu teknolojilerin insan hayatında bir fırsat mı yoksa bir tehdit mi olduğu konusunu tartıştık ve SAP olarak bu teknolojiyi nasıl kullandıklarını öğrenip; röportajımızda sizlerle paylaştık.

SAP‘nin girişimcileri desteklediği “Startup Focus” programı oldukça ilgi çekici ve girişimciler açısından verimli… Bu programın detaylarını sizler için öğrendik. Mutlaka izlemelisiniz…

Günümüzde popüler olan ve her geçen gün bu alanda yapılmış çok farklı örnekleri ile karşılaştığımız teknoloji girişimciliği konusundaki fikirlerini merak ettik ve sorduk… İbrahim Halatcı‘dan bu konuda girişimci ve yazılımcılara yönelik tavsiyelerini aldık. “Yazılımcı olmadan yazılım girişimi yapmak” konusunu tartıştık ve SAP Development Center Türkiye Yazılım Grubu Yöneticisi olarak fikirlerini sizinle paylaştık.

Keyifli ve verimli bu röportaj için hem SAP Development Center Türkiye‘ye hem de Yazılım Grubu Yöneticisi İbrahim Halatcı‘ya çok teşekkür ederiz.

Röportajımızı mutlaka izleyin:

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı