Gayrimenkul Sektörüne CRM Çözümü Sunan Kahire’li Girişim Nozol ile Röportajımız!

Geçtiğimiz günlerde Startup Istanbul’da stand açan girişimler arasında yer açan başarılı pek çok girişimi size yakından tanıtacağımızın sözünü vermiştik. İşte bunlardan biri: Nozol…

Nozol, teknoloji ve emlak piyasasında 10 yıllık tecrübeye dayanılarak tasarlanmış Kahire’li bir girişim… Gayrimenkul şirketlerine karlarını maksimize etmelerini ve daha büyük kayıplara uzak durmalarını sağlayan CRM tabanlı bir  araçlarla, hizmetler sunuyor. Müşterilerin önceki tüm faaliyetleri izleme, takip etme ve değerlendirme ve onlarla kolayca bağlantı kurmayı sağlıyor.

Nozol’ın kurucusu Ahmed Farahat ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı aşağıda bulabilirsiniz:

Moblobi.com: Bize Nozol’dan biraz bahseder misiniz?

Ahmed Farahat / Nozol: Nozol, CRM temelli bir aracı kurum ağı… Gayrimenkul uzmanlarını bir CRM aracı ile yetkilendirir. Onları takip eder, listeleri ve mülk envanterlerini yönetir; süreci otomatikleştirir, sözleşmeleri ve ödemeleri yönetir.

Moblobi.com: Harika… Peki 2018’deki büyüme hedefleriniz neler, kısaca sayısal olarak da özetleyebilir misiniz?

Ahmed Farahat / Nozol: Amacımız MENA bölgesindeki 20K emlakçıyı kazanmak…

Moblobi.com: Ne kadar yatırıma ihtiyacınız var?

Ahmed Farahat / Nozol: Müşteri edinme stratejilerimizde kullanmak, veri madenciliği laboratuarımızı oluşturmak ve platformumuza daha fazla özellik eklemek için 300.000 dolara ihtiyacımız var.

Ahmed Farahat’a bu keyifli röportaj için çok teşekkür ediyoruz, Nozol’a başarılar diliyoruz… Gelişmeleri merakla izleyeceğiz.

Nozol’u yakından tanımak için dilerseniz buraya tıklayarak web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı