Farklı Ulus ve Kültürlerden Kadınları Biraraya Getiren İş İlişkileri Platformu International Women Connected ile Röportajımız!

Geçtiğimiz günlerde Startup Istanbul’da stand açan girişimler arasında yer açan başarılı pek çok girişimi size yakından tanıtacağımızın sözünü vermiştik. İşte bunlardan biri: International Women Connected…

IWConnected, tüm uluslardan, iş dünyasından ve eğitim geçmişinden, kültürlerden ve tecrübelerden gelen kadınları bir araya getiren dijital ve gerçek hayatta bir iş ilişkileri platformudur. Kadınların; bulundukları yerdeki ve çevresinde bulunan iş ve kişisel yaşam konularında bilgi ve tavsiye bulabildiği; kendi işlerini kurmak istiyorsanız destek alabildiği; işletmelerini tanıtabildiği; sınırlar ötesi dostluklar kurabildiği; ücretsiz etkinlik ve toplantılara katılabildiği bir platform…

IWConnected’nın kurucusu Boryana Hristova ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı aşağıda bulabilirsiniz:

Moblobi.com: Bize IWConnected’dan biraz bahseder misiniz?

Boryana Hristova / IWConnected: IWConnected, dünya üzerindeki kadınlar için ilk sosyal iş ağıdır. IWConnected.com, üyeleri için geniş bir yelpazede ağ oluşturma olanağı sağlıyor; dünyadaki şehirlerde güvenilir topluluklar oluşturuyor. Farklı ülkelerden, farklı iş iş kollarından ve eğitim geçmişinden, kültür ve tecrübelerden oluşan kadınları biraraya getiriyor. Hem girişimcilik hem de kurumsal geçmişi olan kadınların bulundukları yerdeki ticari ve kişisel konular için bilgi ve tavsiye edinebilir; işleri için destek alabilirler veya işletme faaliyetleri için görünürlük kazanabilirler; farklı ülkelerden arkadaşlıklar kurabilirler.

IWConnected.com her şehirdeki yer ve mesleğe göre kategorize edilmiştir. Üyelerimiz sosyal medyalarımız aracılığıyla daha fazla müşteri buluyorlar. Online bir ücretli reklam göndermektense daha kişisel bir yaklaşım olması adına çevrimiçi incelemelerimizde röportaj yapıyoruz .

IWConnected.com, her şehirde, topluluk etkinliklerinde ve geçici toplantılarda aylık olarak toplanarak açık ve kapalı çalışır. Bir kadın yeni bir ülkedeyse veya bulunduğu yeri terk edemiyorsanız uluslararası düşünceyle tanışma fırsatı elde ediyor.

IWConnected’ın varlıkları:
– Her şehirde topluluk;
– Online dergiler;
– İş kataloğu – yer ve mesleğe göre veri tabanı

Moblobi.com: Harika… Peki 2018’deki büyüme hedefleriniz neler, kısaca sayısal olarak da özetleyebilir misiniz?

Boryana Hristova / IWConnected: New York; Toronto ve Moskova gibi yeni şehirlerimizi geliştirmek, Mumbai ve Beyrut’u açmak ve platformumuzda en az 15000 üyeyi hedeflemek.

Moblobi.com: Ne kadar yatırıma ihtiyacınız var?

Boryana Hristova / IWConnected: 2018 yılındaki bu planlarımızı gerçekleştirmek için 800 000 dolar…

Boryana Hristova’ya bu keyifli röportaj için çok teşekkür ediyoruz, IWConnected’a başarılar diliyoruz… Gelişmeleri merakla izleyeceğiz.

IWConnected’yı yakından tanımak için dilerseniz buraya tıklayarak web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı