Dijital Sağlık Platformu HeyDoc Röportajımız!

Geçtiğimiz günlerde Startup Istanbul’da stand açan girişimler arasında yer açan başarılı pek çok girişimi size yakından tanıtacağımızın sözünü vermiştik. İşte bunlardan biri: HeyDoc…

HeyDoc, tüm bireylerin sağlıkla ilgili tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve kolaylaştıran ve yaşam kalitelerini arttıran global bir dijital sağlık platformu olmayı amaçlıyor. Short List Mobile App Awards 2016’da Yılın Sağlık Uygulaması seçilen uygulama, hastaları doğru tıbbi danışmanlarla buluştururken, güvenli ve kaliteli bir sağlık teknolojisi sunuyor.

HeyDoc’un kurucusu Ahmad Al-Hidiq ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı aşağıda bulabilirsiniz:

Moblobi.com: Bize HeyDoc’dan biraz bahseder misiniz?

Ahmad Al-Hidiq / HeyDoc: HeyDoc! Acil olmayan tıbbi tavsiyeler için her yerde hastaları doktorlarla buluşturan küresel ve ödüllü bir teletıp platformu…HeyDoc sayesinde, hastalar tıbbi danışmanlık, ikinci görüş veya takip amacıyla dünyada nitelikli doktorlarla iletişim kurabilirler.

Moblobi.com: Harika… Peki 2018’deki büyüme hedefleriniz neler, kısaca sayısal olarak da özetleyebilir misiniz?

Ahmad Al-Hidiq / HeyDoc: 100 doktor ağı, 16.000 üreten, 13.000 tavsiyeden oluşan bir hasta tabanını cezbetmek…

Moblobi.com: Ne kadar yatırıma ihtiyacınız var?

Ahmad Al-Hidiq / HeyDoc: Platformumuzu ölçeklendirmek, hastalara ulaşmak, ekibimizi büyütmek ve gelir hedeflerimize ulaşmak için 1,8 milyon dolar arıyoruz.

Ahmad Al-Hidiq’e bu keyifli röportaj için çok teşekkür ediyoruz, HeyDoc’a başarılar diliyoruz… Gelişmeleri merakla izleyeceğiz.

HeyDoc’u yakından tanımak için dilerseniz buraya tıklayarak web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı