Hep Beraber Güzel Şeylerin Yaratıldığı Ortak Çalışma Alanı Habita!

Devir değişti ve artık insanlar kendi ofislerini açmak, sayısız maliyete katlanıp, zaman harcamak ve sosyalleşme imkanından yoksun kalmak yerine ortak çalışma alanlarını tercih ediyor. Ortak çalışma alanı deyince insanların aklına genellikle sadece herkesin olduğu açık ofisler yani paylaşımlı ofisler geliyor Ancak bununla sınırlı değil. Bu ortak çalışma alanlarının sunduğu pek çok alternatif çalışma mekanı imkan var. Dileyen bu paylaşımlı ofislerden faydalanıyor, dileyen hazır ofis konseptli çalışma odası şeklindeki ofisleri seçiyor dileyenler ise sanal ofis olarak dahi kullanabiliyor. Telefon, asistanlık hizmetleri, ofis malzemeleri, toplantı odaları gibi pek çok hizmeti size sunuyor. Bunun dışında bu mekanlar iş hayatının en önemli konusu olan networking imkanı sağlıyor.

Günümüzün en popüler çalışma mekanları olan ortak çalışma alanları İstanbul’da hem büyük hem de orta ve küçük ölçekli firmaların ilgisini çekiyor. Genellikle Levent-Maslak hattında konumlanan ofislerin en popülerleri arasında Habita yer alıyor.

Habita, hepberaber güzel şeylerin yaratıldığı bir ekosistem sunuyor. Dolayısı ile iş bağlantıları ve networking anlamında oldukça öne çıkıyor. Kurumsal hayattan ayrılmış 3 ortak tarafından kurulan Habita’da bu ortaklardan biri olan Levent Öcal ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik:

 

1 2Sonraki sayfa
Etiketler

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı