Türkiye’deki Hazır Ofis Konseptinin Liderlerinden Olan eOfis’i Tanıyın!

Türkiye’deki Hazır Ofis konseptinin liderlerinden olan eOfis, 2009 yılında Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park Bloklarında kurulmuş olup 26 farklı lokasyonda hazır ofis, sanal ofis, ortak ofis (coworking) ve toplantı salonu kiralama alanında hizmet vermektedir.

eOfis, prestijli plazalarda ofisleri kiralayarak, marka konseptine uygun olarak tadilatlar ile içine resepsiyon, toplantı odaları,modern ofis odaları,ortak çalışma alanları, Lounge ve mutfak alanları yerleştirerek tam donanımlı ofis haline getirmektedir.

IT, temizlik, sekreterya, mutfak, ofis iç yönetimi gibi hizmetlerini de sağlayarak müşterilerine yurt dışında da yüzlerce örneği olduğu şekilde sözleşmeli olarak her sektörden firmaya Business Center olarak hizmet vermektedir.

Yeni kurulan şirketlere maliyet avantajı sağlarken, kurulu şirketlerin şube açarak büyümesine katkı sağlar.

HAZIR OFİS, prestijlilokasyonlarda bulunan A+ lüks plazalarda, elektrik, aidat, stopaj, internet, altyapı, sekreterya gibi ekstra yatırım giderleri olmadan ve ofis operasyonu için bir iş gücü sarf etmeden, mobilyalı tam donanımlı ofis kullanımı ve sekreterlik hizmeti sağlanmaktadır.

SANAL OFİS, prestijli plazalarda çok düşük maliyetler ile iş adresi olanağı sağlayarak, içermiş olduğu hizmetler ile şirketlere kurumsal bir imaj kazandırmaktadır. Profesyonel sekreterya ekibi, firmaya özel tahsis edilen telefon hattına gelen çağrıları karşılar, gelen posta ve kargolar teslim alınıp muhafaza edilir ve raporları iletir.

ORTAK OFİS – COWORKING, maliyet avantajından dolayı özellikle startup şirketler ve freelancerlar tarafından tercih edilmektedir. Sanal Ofis’ten yararlanılan hizmetlerin yanı sıra ofis içinde kiralanan bir masada çalışma imkanı bulunmaktadır.

eOfis, müşterilerine her lokasyonda mali müşavirlik, tanıtım ve reklam, bilgi sistemleri, görsel tasarım hizmetleri gibi danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra, çalışırken sosyalleşmeyi sağlayan etkinlikler düzenleyerek ve 2000’i aşkın üye firmasının tanıtımlarını network içinde paylaşarak, işbirlikleri için fırsat yaratmaktadır.

 

eOfislokasyonlarından dilediğinizi seçebilirsiniz:

İstanbul

Yeşilköy Dünya Ticaret Merkezi EGS Business Park

Ataşehir Flora Suite Office

Taksim İstiklal CaddesiElhamra İş Merkezi

Kartal Hukukçular Towers

Gayrettepe Oyal İş Merkezi

Maslak Beybi Giz

Kadıköy Akasya TowerResidence

Levent Pol Center

BaşakşehirMall of İstanbul

BeylikdüzüSkyport

Basın Ekspres Office 11

Balat Villa Fenerion

Merter Platfom

KavacıkNart Center

Florya Aqua Florya

Ümraniye Exen İstanbul

Maslak Park Plaza

Etiler Akmerkez

Şişli Blackout

Mecidiyeköy Quasar

 

Ankara:

Çankaya Tepe Prime

Söğütözü Next Level

Söğütözü Koç Kuleler

 

İzmir:

Bayraklı Folkart Towers

 

Gaziantep:

Şehitkamil Milenyum İş merkezi

 

Bursa:

Nilüfer Ofis+

 

2018 yılında en az 10 yeni çalışma alanı açılması planlanmaktadır. Bu yeni merkezlerde coworking alanındaki çalışmalarına ağırlık vermeyi ve öğrenmeye, paylaşıma yönelik etkinlikleri ile düşünen ve üreten insanlara ilham veren mekanlarla destek vermeyi hedeflemektedir.


eOfis’in web sitesini ziyaret etmek ve daha yakından tanımak için buraya tıklayın.


Bu bir reklamdır. 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı