Yeni İş Fikirlerin Ticarileşmesine Destek Olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Röportajımız! - Moblobi.com
Röportajlar

Yeni İş Fikirlerin Ticarileşmesine Destek Olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Röportajımız!


Yeni iş fikirlerinin ticarileşmesi ve ticarileştikten sonra büyümesi süreçlerinde her türlü desteği profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunan ve bunların yaygınlaşması için mücadele eden sosyal yapı, Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi, yeni girişim adaylarını bekliyor…

81 Meslek komitesi ve 400.000’e yakın üyeden oluşan İstanbul Ticaret Odası’nın iştiraki olan Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi, eşsiz İstanbul ve deniz manzarasıyla yaklaşık 7.000 m² alan üzerine kurulmuş olup Eminönü’nde bulunuyor.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi birbiriyle entegre üç adet birim ile çalışmalarını sürdürüyor. Bu ofisler ilgi odakları doğrultusunda gerekli süreçlere destek veriyor ve ihtiyaçlara yönelik cevabi süreçlerde rol alıyor.

Ön Kuluçka Merkezi ve Kuluçka Merkezi niteliklerini taşıyan “Bilgiyi Ticarileştirme Atölyesi” ve “Yeni Doğan Şirket Ünitesi” startup’lara ihtiyaçları olabilecek her türlü imkânı sunuyor.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi faaliyetlerini “Girişimcilik ve Ticarileştirme Ofisi”, “İş Geliştirme ve Yenilikçilik Ofisi” ve “Marka ve Patent Ofisi” birimleriyle yürütüyor.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi Direktörü İbrahim Elbaşı ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı mutlaka izleyin.

Moblobi.com olarak Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni röportajlarımız ile destekliyoruz. BTM girişimleri ile gerçekleştridiğimiz röportajlarımızı Moblobi TV’den buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni daha yakından tanımak ve web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni Facebook’tan takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni Twitter’dan takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’ni Instagram’dan takip etmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı