Bagaj Transfer Hizmeti Sunan Bavulier ile Röportajımız!

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi girişimlerinden Bavulier’in kurucu ortağı Onur Türk ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

Bavulier, mobil bagaj, emanet ve transfer hizmeti… İstanbul’a seyahat eden havayolu yolcularının ziyaretlerinin ilk ve son günündeki deneyimlerini iyileştirmeyi amaçlıyorlar.

Seyahatlerin son günleri bagaj sorunu nedeniyle verimsiz geçer. Örneğin bir iş için yaptığınız ziyaretlerde direkt toplantıya gitmek istersiniz ancak bagajınızdan dolayı sıkıntı yaşayabilirisiniz veya tatilin son gününde erken check-out yaparsınız ancak uçuşunuz geç saattedir bavulunuz hem güvenlik hem de yük olarak size sıkıntı yaratır. Bu tür durumlarda bavulunuzu otele bırakmak, yanınızda taşımak veya emanetçiye vermek gibi mevcut alternatifler hem güvenlik hem de maliyet açısından sorun oluşturur. Özellikle seyahat süresi değerli bir süre olduğu için yarattığı zaman kaybı hepsinden daha stresli bir durum oluşturur.

Bavulier aslında bu soruna bir çözüm oluşturuyor. Yolcuların bagajlarını istedikleri yer ve zamanda teslim alıp; yine onlara istedikleri yer ve zamanda teslim ediyor. Onlara mobilite, güvenlik ve zaman kazandırıyor. Proje turizmin en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul’da yani yurtiçinde başlamış. Ancak zamanla hem ülkemizin diğer illerine hem de globale yayılabilecek bir proje olduğu göze çarpıyor. Sitem ilk olarak oteller ve havalimaları arasında çalışıyor ve web üzerinden mobile de uyumlu olarak hizmet veriyor olacak. Taşınan tüm ürünlerin kayıp ve hasarlara karşı sigortalı olacağını da belirtelim.

Seyahat deneyimi konusunda kullananlara havalimanı süreçlerinde zaman, ziyaretleri sırasında mobilite ve tüm süreç bıyunca güvenlik sağlayacak girişim Bavulier’in kurucu ortağı Onur Türk ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajımızı mutlaka izleyin:

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı