Online Otel Rezervasyon Sistemi Sunan Bappsys ile Röportajımız!

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi içerisindeki girişimlerden biri olan Bappsys’in kurucu ortağı Kenan Arıcı ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.

İki kardeş, Kenan Arıcı ve Evren Arıcı, tarafından kurulan Bappsys’in açılımı Booking Application Systems

Bappsys, otellere kendi web siteleri üzerinden rezervasyon alma imkanı sunuyor, onlara bir otel rezervasyon sistemi hizmeti veriyor. Diğer sistemlerden farkı ise, hizmetin otellerin kendi web siteleri, kendi altyapıları üzerinden sağlanıyor olması ve bu sayede de, %5 gibi çok düşük bir komisyon ücreti karşılığında bu hizmeti sunuyor olabilmeleri. Bappsys, benzer rakiplerinin olduğu gibi bir otel rezervasyon sitesi değil, aslında bir otel  rezervasyon sistemi sunuyor..

Halihazırda Sueno otel zinciri ile çalışmakta olan girişim, diğer otelleri de ilerleyen dönemde bu hizmetten yararlandırmayı amaçlıyor.

Bappsys ile oteller, kendi fiyat planlarını oluşturabiliyor, diğer marketlere göre ayrı fiyatlama yapabiliyor, odalarını istedikleri fiyattan pazarlayabiliyor… Aslında otelin amaçlarına bağlı sınırsız bir çözüm sunuyor. Sistem otellerin kendi sistemlerine gör çok daha hızlı ve kolay işleyişi sayesinde onlara zaman da kazandırıyor.

Yatırım arayışı halihazırda devam eden Bappsys’in sunduğu hizmetler ve içeriği de globale açılmaya çok uygun; girişim ilerleyen dönemde yurtdışına açılmayı da hedefliyor.

Bappsys’in kurucu ortağı Kenan Arıcı ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajımızı mutlaka izleyin:

 

 

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı