indir.com Yurtdışına Açılıyor!

Teknoloji dünyası hızla gelişiyor. Bu konuda çıkan pek çok haberi pek çok kaynaktan edinebiliyorsunuz. Şimdi bu alanda en eski ve en güvenilir kaynaklardan biri olan indir.com ile ilgili güzel bir haberimiz var. Ama önce bilmeyenler için kısaca indir.com‘dan bahsedelim.

indir.com; Türkiye’nin en popüler teknoloji sitelerinden biri… 2011 yılında sektöre giriş yapan site; bu dönemde Windows programları ile ilgili bilgiler içeriyordu. Daha sonra gelişen teknoloji, platformların artması ve ihtiyacın genişlemesi ile birlikte iOS, Mac ve Android içeriklerine de yer vermeye başladı. indir.com bu kapsamlı içeriği ile; hem yazılım hem de uygulama ve oyun indirme alanında en büyük Türkçe kaynaklardan biri oldu. Site aynı zamanda güncel teknoloji haberleri konusunda da bilgi veriyor.

İşte güzel haber: indir.com yurtdışına açılıyor!

Bugüne kadar 81 bin’i program ve uygulamalar hakkında, yaklaşık 20 bin’i teknoloji odaklı olmak üzere 100 bin’den fazla Türkçe içerik üreten site; İmza İnternet Teknolojileri’ne bağlı olarak yayın hayatını sürdürüyor. indir.com artık yurt dışına açılıyor. Şimdiden 1000’in üzerinde İngilizce içerik hazırlanmış bile ve kısa sürede de içerik sayısının 20 bin’e çıkması hedefleniyor. Sitenin ingilizce versiyonuna en.indir.com adresinden erişilebiliyor.

indir.com Türk girişimcilere de destek oluyor. Nasıl mı?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Tuğba Tekyıldız

Tuğba Tekyıldız

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/tugba-tekyildiz/ E-posta: onur.aydin@moblobi.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı