Google Translate Bakın Artık Neler Yapacak!

Yaklaşık olarak 12 yıldır bir hizmet sunan Google Translate yani Google çeviri kendisini düzenli bir şekilde geliştirip yeni diller ekliyordu. Fakat yaşanılan gelişme ile birlikte Google Translate yeni model tasarımını kullanıcılarına sundu. Şirket tarafından yapılan bir açıklama da ise, Google çeviri‘nin yeni ara yüz tasarımıyla birlikte artık diğer Google ürünleriyle uyumlu hale getirileceği açıklandı.

Google Translate’i çoğunlukla hepimiz kullanıyoruz hatta çoğu kullanıcı uzun cümleleri tam olarak çevirmemesinden şikayetçi. Ama artık yenilenen Google Translate çok daha iyi çeviri özelliğiyle karşımıza çıktı. Günlük olarak ortalama 143 milyar kelimenin çevrildiği bu platform yeni tasarımı sayesinde yapmış olduğunuz çevirileri sizlerin rahatlıkla kaydetmesine olanak sağlayacak ve aynı zamanda çevirilerinizi düzenleyebileceksiniz.

Peki Google Translate işimize çok yarayacak hangi yeni özellikleri kullanıcılarına sundu?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2Sonraki sayfa
Etiketler

Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı