İnternet

Google O Uygulamanın Fişini Çekti: Youtube Gaming!


Yapılan araştırmalar doğrultusunda Youtube Gaming uygulamasını hayata geçirildiğinde bir kafa karışıklığı durumu kullanıcı kitlelerinde oluşmuştu. Kitlelerin aklında uygulamanın amacı hakkında bazı sorunlar belirmişti. Peki bu sorunlar neler olabilirdi?

Kitlelerin aklına takılan işte o sorunlar…

Bu kafa karışıklığı ve ardından yaşanan bu zorlu süreç, hedef kitlenin oyun deneyimini Youtube üzerinde yaşamayı istediğini gösteriyor. Uygulamanın ortaya atıldığı ilk dönemlerde bir kafa karışıklığı yaşandı ve şimdi uygulama tamamen ortadan kaldırılmak ve adeta kenara atılmak isteniyor. İşler pek iyi gitmiyor mu?

Google’ın Youtube’da oyun yayını yapanlara yönelik olarak çıkarttığı bu uygulaması maalesef yakın zamanda kapanacak. Bilindiği üzere genel olarak oyun üzerine yapılan yayınlarda Twitch kullanılıyor. Hatta Twitch’in bu alandaki tek isim olduğunu söylemek de yanlış bir bilgi olmayacaktır. Bu durumun farkında olan Google, Twitch’e rakip olarak Youtube Gaming ismini verdiği bir kanalı devreye sokmuştu. Hem web üzerinde hem de akıllı cihazlarda uygulama olarak hizmete sunulan  Youtube Gaming’de işler pek de beklenildiği gibi gitmedi.

Uygulamanın kapatılmasına ne sebep oldu?

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN


Önceki sayfa123Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı