Google O Uygulamanın Fişini Çekti: Youtube Gaming!

Google geçtiğimiz günlerde 2019’un mart ayı gibi bir zaman dilimi itibariyle Inbox uygulamasının fişini çekeceğini açıkladı. Bununla ilgili daha önce bir haber yayınlamıştık, dilerseniz buraya tıklayarak bu haberi de okuyabilirsiniz. Mountain View gibi bir ana merkezi olan bu şirket, bu tarz alınan kararların  sadece Google Inbox ile olanların yanlarına kalmayacağını göstermek  için de fazla zaman kaybetmeyi göze alamadı ve yeni bir hamle girişiminde bulundu. Bakalım bu girişim neymiş?

Google şimdi de hangi uygulamasını kapatıyor…

Google, Youtube Gaming mobil uygulamasının da kapatılacağını açıkladı. Söz konusu kararda bu platformun tamamını kapsamadığını da belirtmeden geçmeyelim. Google sadece Youtube Gaming’in iOS ve Android niteliğinde ki uygulamalarını gözden çıkarıyor ve kaldırıyor. Tıpkı Inbox gibi, bu mecra da  mobil uygulamalarıyla 2019’un mart ayı gibi bizlerle vedalaşacak.

Nasıl bir veda bizi bekliyor? Youtube Gaming ile ilgili kullanıcıların kafasında belirmiş olan sorunlar nelerdi?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı