Google Dükkan Açacak!

Herkese Selamlar! Bu yazımda Google ın adıyla çıkan bir haberden bahsediyorum. Bildiğiniz gibi akıllı cihaz üreticileri ürünlerini çeşitli mağazalara göndermenin dışında kendi mağazalarını açarak hem daha güvenilir hem de daha bilinçli alışverişi sağlıyor. Anlaşılan o ki bu mağazaların arasına bir yenisi daha eklenecek. Üstelik bu yeni mağaza sahibi hepimizin bildiği bir firma özelliğini de taşıyor.

O Ürünleri de Tanıtacak!

Google akıllı telefondan internet servislerine kadar birçok konuya el atmış durumda. Geçen yıllar içerisinde çok fazla reklam harcaması yaptığı konu ise akıllı ev teknoloji konusu. Google Home adıyla bilinen cihazlar evinizdeki bütün kontrolü tek bir cihaz üzerinden yürütebilmenizi sağlıyor. İnternette paylaşılan haberlere göre Google açacağı mağazalarda bu teknolojiye de büyük bir pay ayıracak!

Peki bu yeni mağaza nasıl olacak?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN:

1 2Sonraki sayfa
Etiketler
Yigit Can Türk

Yigit Can Türk

Bilgisayar mühendisliği öğrencisi ve aynı zamanda içerik yazarıyım. Bir de küçük akvaryum balıklarım var. Ama bunun konumuzla pek bir ilgisi yok. Moblobi.com’da sizlerle "YİĞİT CAN İLE TEKNOLOJİ SOHBETLERİ" köşemde teknoloji hakkında sohbet edecek ve bu konu hakkındaki görüşlerimi paylaşacağım. Yiğit Can'ı daha yakından tanımak isterseniz Youtube kanalımızdaki videoyu https://www.youtube.com/watch?v=xywwP6qxbLk linkinden izleyebilirsiniz. Yiğit Can'ın Moblobi.com için oluşturduğu intoyu izlemek için https://youtu.be/aEQPfRx309s linkine tıklayabilirsiniz. Yiğit Can'ı sosyal medyada da takip etmek isterseniz: LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/yesyigitcan/ Instagram: https://www.instagram.com/yesyigitcan/ Facebook: https://www.facebook.com/yigitcan.turk.73


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı