Google Dijital Atölye Size Ne Kazandırır?

Google dijital atölye; erişimi kolay ve herkesin hızlıca dijital pazarlama hakkında bilgi sahibi olacağı bir oluşum. Google tarafından düzenlenen bu oluşumda 25 konudan oluşan online kurslar mevcut. Yazımızda; Google dijital atölye hangi faydaları sağlar sorusuna yanıt vereceğiz.

Google dijital atölyede, her konunun farklı bir ders sayısı ve saati bulunmakta. Bununla birlikte bu kursun planını yönetmek tamamen sizin elinizde. İlk dersi bugün, ikinci dersi yarın da alabilirsiniz ya da en kısa süre içerisinde kursu tamamlayabilirsiniz.

Bu oluşum sayesinde sertifika alabilir ve özgeçmişinize (CV) ekleyebilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan dijital atölye, Google profesyonelliği ile hazırlandığından dolayı gayet eğitici ve öğretici. Covid-19 salgını nedeni ile online eğitimlere de ilgi bir hayli arttı. Dijital atölyedeki eğitimler sayesinde pazarlama alanında sağlam temeller oluşturabilirsiniz.

Dijital Atölyede Neler Var?

Google Adwords, Analytics, Trends ve Keyword Planner gibi birçok oluşum hakkında bilgiler bulunmakta. Bunları nasıl kullanılacağını öğretmenin yanında işletmeniz için bu uygulamaların değerini anlatmakta.

Dijital pazarlama ve müşteri deneyimi gibi konular hakkında dersler verilmekte. En önemlisi de Dijital Atölye sizi hazırlıyor. Topluluk önünde nasıl konuşacağınız hakkında eğitimler vererek üretkenliğinizi arttırmanızı sağlıyor.

Dersler Nasıl İşliyor?

Her konunun modül sayısı ve saati bulunmak ile beraber bu durum her kursa göre değişkenlik göstermekte. Ortalama olarak 5-10 dakikalık videolardan oluşan dersler sonunda sizlere ders ile alakalı testler sunuluyor.

Yanlış yapsanız bile tekrar deneme şansınız var. Dijital atölyede her şey sizin kontrolünüzde. Dersleri istediğiniz saat diliminde, istediğiniz ortamdan izleyebilirsiniz.

Sürecin Sonunda Ne Oluyor?

Birçok konu hakkında bilgi birikimine sahip oluyor ve oturduğunuz yerden kendinizi geliştirmiş oluyorsunuz. Üstelik dijital pazarlamanın temelleri dersini tamamladığınız taktirde sertifika kazanıyorsunuz. Bu sertifika sizlere PDF formatında gönderilmekte.

Size Ne Kazandırmakta?

Unutulmamalıdır ki her bir ders, sizlere çok şey kazandırır. Özgeçmişinizi güçlendirir ve kariyer yolculuğunuzda edindiğiniz bilgiler doğrultusunda hızlı yükselişler yapabilirsiniz.

Google gibi profesyonel bir kurumdan aldığınız eğitimler ve bilgiler sonucunda, pazarlama konusunda siz de işletmenize yarar sağlayacak birçok girişimde bulunabilir veya başka işletmeleri dijital anlamda ilerletebilirsiniz.

Bu Yazılar da İlginizi Çekebilir

“Google Dijital Atölye Nedir?” okumak için buraya tıklayın.
“Google Dijital Atölye Sertifikası Nasıl Alınır?” okumak için buraya tıklayın
“Uzaktan Çalışabileceğiniz 26 İlginç İş!” okumak için buraya tıklayın.

“Google Dijital Atölye Size Ne Kazandırır?” konumuzu paylaşmak isterseniz yazı sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Dilara Yıldırım

Dilara Yıldırım

Merhabalar ben Dilara, Selçuk Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunuyum. Geziyor, görüyor, yiyor, içiyor ve fotoğraf çekip, anılar yazıyorum. İnsanların görmediğini betimlemelerini sağlamak için daha çok okuyup, daha iyi yazmak için buradayım. Moblobi.com'daki köşemi takipte kalın.


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı