Girişimcilerin Wikipediası ile Tanışın: Startupnedir.com - Moblobi.com
İnternet

Girişimcilerin Wikipediası ile Tanışın: Startupnedir.com


Ülkemizde her geçen gün ivme kazanan startup ekosistemi beraberinde birçok alanda soru işaretleri de getiriyor. İşte bu soru işaretlerini çözmek adına Ankara’da 3 girişimci arkadaşın bir araya gelerek oluşturdukları bir platform bulunuyor. Platformun adı: startupnedir.com

Girişimcilik ekosisteminin dinamizm kazanmasına destek vermeyi amaçlayan ekip, bünyesinde farklı sektörlerden insanlar barındırıyor. Hukukçular, yazılımcılar, ekonomistler, mentorlar, daha önceden projeleri yatırım kazanmış işin pratiğinde olan girişimciler…

Startupnedir.com özetle; ekosistemdeki paydaşların bilmesi gereken sektörel, profesyonel ve teknik detaylar içeren geniş kapsamlı bir platform. Özellikle girişim ekosisteminin parçaları olan hem girişimci hem de yatırımcılara bilgiler sağlıyor. Girişimciler açısından geniş bir perspektif sağlamaya yönelik olan Startupnedir.com; aynı zamanda yatırımcılara yönelik bilgiler de barındırıyor.

Startupnedir.com; girişimcilerin Wikipedia’sı olma yolunda ilerliyor. Platformda, her türlü konuda yazılarla karşılaşabiliyorsunuz. Aynı zamanda girişimcilik ile ilgili kişilerin de yazar olabilmesi mümkün.

Yakın zamanda çoğumuzun duyacağına inandığımız Startupnedir.com’u yakında tanımak için web sitesine ve sosyal medya hesaplarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı