Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu? - Moblobi.com
Genel

Sosyal Medya’da Bugün Neler Oldu?


Sosyal medyada bugün yani 07 Ocak 2019‘da yine pek çok konu başlığı konuşuldu. Kimler neler paylaştı, neler konuşuldu, hepsi haberimizde…

Bugün sosyal medyada en fazla konuşulan konu kuşkusuz ki Golden Globe yani Altın Küre ödülleriydi. Konu bir önceki günden itibaren trend olmaya başladı ve neredeyse bütün gün trend olarak kaldı. Altın Küre’de hem ödül alan isimler hem de törende yaşananlar ayrı ayrı konu başlıklarıyla trendler arasına girdi. Ancak bunların arasından en çok paylaşım yapılan etiket #GoldenGlobes etiketi oldu. Haber siteleri, sosyal medya kullanıcıları, ödül törenini izleyenler, katılanlar, pek çok kişi #GoldenGlobes etiketi ile görüşlerini ve yorumlarını paylaştılar.

Bugün sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri Eren Erdem oldu. Bir süredir tutuklu olan Eren Erdem‘in serbest bırakılması sosyal medya gündemine bomba gibi düştü. Sosyal medya kullanıcıları bu konu hakkındaki görüşlerini bu konu başlığı altında ifade ettiler ve konu trendler arasında yer aldı.

Sosyal medyanın bugünkü trendleri arasında #paluailesi etiketi de yer aldı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla birlikte gündemden düşmeyen Palu Ailesi sosyal medya gündemindeydi. Yaşanan olaylar hem şaşırtıcı hem de değişik şekillerde anlatılarak #paluailesi etiketi ile paylaşıldı. Konu ile ilgili yapılan capsler de sosyal medya da en çok paylaşılanlar arasındaydı.

Bugün yani 07 Ocak 2019’da sosyal medyada konuşulan daha pek çok konu vardı. Neler ve kimler mi konuşuldu? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

123Sonraki sayfa
Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı