Kullanabileceğiniz Apple TV Uygulamaları! - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com
İnternet

Kullanabileceğiniz Apple TV Uygulamaları!


  • Facebook Videoları

Akıllı telefonda Facebook’ta video izlerken sürekli yana kaydırmaktan sıkıldıysanız; bu videoları Apple TV aracılığıyla TV ekranından da izleyebilirsiniz. Ancak bunun için kullanıcıların Facebook hesaplarıyla giriş yapmaları gerekir. Ardından da tek yapmanız gerek Apple TV’ye Facebook uygulamasını indirmek.

  • TED

TED, insanların profesyonelleştikleri alanlarda, kendi işleriyle ilgili veya başarılarıyla ilgili konuşma yaptıkları bir sanal alem. Burada aynı zamanda pek çok ünlü isim de kendi alanlarındaki başarı ve deneyimlerini aktarmak için, hikayelerini anlatmak için, sahne alabiliyorlar. TED uygulaması, Apple TV’ye de eklenmiş durumda.

  • Twitter

Dünyanın en tanınmış popüler uygulamalarından biri olan Twitter, Apple TV’ye uyumla hale getirildi. Twitter kimi zaman, en geniş ve güvenilir haber kanalı olarak kullanılıyor. Hatta en önemli siyasetçilerden, en önemli sanatçılara kadar pek çok kişi bu platformda yer alıyor. Apple TV’nin en önemli özelliklerinden biri de birçok kaynaktan bilgi alınabilmesine olanak sağlaması. Mesela; spor alanında NBA ve haber alanında Bloomberg gibi pek çok uygulamayı barındırıyor. Kullanıcıların en önemli haber kaynaklarından biri olarak gördükleri Twitter’da Apple TV uygulamaları arasında yer alıyor.

Peki spor ve özellikle de adrenalin sporu sevenlerin takip ettiği Apple TV uygulaması ne? Yemek yapmayı sevenler Apple TV’de hangi uygulamayı kullanabilir? Popüler Apple TV uygulamaları haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN
Önceki sayfa123Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı