Ekip Arkadaşı Bulabileceğiniz Dijital Platform StartupHR, Üye Alımına Başladı!

StartupHR, girişimcilik ekosistemine katılıp startuplarda çalışabileceğiniz, ortak ve stajyerler bulabileceğiniz, ekibinizi genişleterek startup veya teknoloji şirketinizi daha hızlı büyütebileceğiniz dijital bir platform. Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi girişimlerinden olan StartupHR, ilk olarak projesini StartupEkibim olarak hayata geçirmişti. Daha önce platform kurucusu Nizamettin Sami Harputlu ile gerçekleştirdiğimiz röportajımızı buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Faaliyetlerine StartupHR ismiyle devam edecek olan platform, startupların en büyük başarısızlık nedenlerinden biri olan ekip problemini çözmeyi amaçlıyor. Üniversiteler, kariyer merkezleri, öğrenci kulüpleri, kuluçka merkezleri, teknoparklar, ortak çalışma alanları tarafından destekleniyor. Nizamettin Sami Harputlu, Melike Gül Aydın, Faruk Ergünay ve Müge Bezgin‘in oluşturduğu genç ekibiyle birlikte StartupHR, TÜSİAD “Bu Gençlikte İş Var!” yarışmasın da yarı finalisti ve Aslanoba Group Başkanı Hasan Aslanoba ile iş rehberliği sürecinde yer alıyor.

Ekip arkadaşı bulabileceğiniz dijital platform, üye alımlarına da başladı. StartupHR‘a ücretsiz üye olup platformu hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Geleceğin ekonomisini oluşturacak canlı, dinamik ve enerjik startuplarda çalışmak isteyenler; tüm hünerlerini gösterebileceğin bir staj yapmayı düşünenler; Startup’ına heyecanlı ekip arkadaşları veya ortak arayanlar bu platformu hemen kullanmaya başlayabilirler. Üye olmak isteyenler için platform linki: www.startuphr.org  

Etiketler


İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Tam böyle bir şeyin eksikliğini gözlemledim ve iş fikri olarak kafamda canlanmıştı. Birilerinin yapmış olması güzel, artık ben de kullanıcısı olacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı