Efsane Müzik Çalar Geri Döndü: Winamp

90’lı yıların sonu ve 2000’li yılların müzik çalar efsanesi, Winamp yeni özellikleri ile geri döndü. Yıllardır eskimeyen müzik çalar uygulaması için efsanevi değişiklik sunan Radionomy, uygulamanın yeni versiyonu kullanıcılar tarafından indirilmeye sunuldu.

Radionomy tarafından kullanıma açılan servisin uygulaması hatırlatılacağı üzere geçtiğimiz günlerde şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklamalarda müzik çalar uygulamasının yeni çıkacak olan versiyonunun hem mobil hemde masaüstü platformlarında kullanılacağının haberi verilmişti.

Fakat  ani bir gelişmeyle birlikte bahsettiğimiz üzere 2000’li yıllar içerisinde milyonlarca insanı etkisi altına alan müzik servislerinin de önem kazanması ile geri plana atılan Winamp, yeni sürümüyle kullanıcıların gönlünde taht kuracak gibi duruyor.

Peki firma neden böyle bir girişime ihtiyaç duydu? Yeni Winamp’ta farklı neler olacak? Ne zaman kullanıma sunulacak? Diğer müzik platformlarından farkı ne?

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı