Sunum Hazırlamak için Kullanabileceğiniz Uygulama!

Edraw nedir? Etkili ve ilgi çeken bir sunum için bu sunum uygulamasından nasıl yararlanabilirsiniz? İpuçları, haberimizde...

Son zamanlarda dijitale olan ilginin artmasıyla grafik ve tasarım alanı oldukça popülerleşti. İnsanlar herhangi bir eğitim almadan sunum uygulaması üzerinden veya bazı programlardan tasarım ve çizim yapabiliyorlar. Edraw da bu programlardan biri. Edraw max nedir? Etkili bir sunum için bu uygulamalardan nasıl yararlanabilirsiniz? İpuçları, haberimizde…

Edraw uygulaması ne işe yarar?

Öğrencilik ve iş hayatında çok sayıda sunum hazırlamamız isteniyor. Sunumlarda dinleyicilerin ilgisi çekebilmek, etkili bir sunum oluşturmak için kullanacağımız görseller oldukça önemli. Profesyonel bir iş ortaya çıkarmak, yaptığınız işi önemsediğinizi göstermek için sunum programlarından faydalanabilirsiniz. Edraw max isimli yazılım da görsel diyagram oluşturabileceğiniz programlardan biri.

E draw, akış şemaları, zihin haritaları, organizasyon şemaları, ağ şemaları ve geniş şablonlar ve simgeler galerisi içeren kat planları oluşturmak için kullanılıyor. Edward Max’ın sunum senaryosunda 260’tan fazla diyagram bulunuyor.

Program üzerinden sunumunuzun yazı tipini, rengini, boyutunu ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca emojilerle de sunumu zenginleştirebiliyorsunuz. Bunun için kullanacağınız emojileri bulmanızı kolaylaştıracak anahtar kelimeyi arama kısmında aratmanız yeterli oluyor. Bunun dışında sunumunuza grafik, çizim ve animasyon ekleyebiliyor; sayfa düzenini ayarlayabiliyorsunuz.

Edraw nasıl indirilir?

Edraw, hem Windows hem de Mac kullanıcıları cihazlarına yükleyebilirler. Edraw max indir işlemi nasıl yapılır, adım adım aktaralım:

  • “https://www.edrawsoft.com/download-edrawmax.html” linkine giriş yapın.
  • Ardından “download” butonuna basın.
  • Kurulum dosyasına iki kere tıklayın ve çalıştırın.

Uygulama 15 günlük ücretsiz deneme hakkı sunuyor. Fakat bazı sürümlerde çalışmadığını da belirtelim. Uygulama şu an için yalnızca Windows cihazlarda 2003/2008 /Vista/ 7/8 / 10’u; Mac cihazlarda ise Mac OS X 10.11 ve üstünü destekliyor.

Peki siz hiç sunum hazırladınız mı? Sunum, tasarım programlarından en çok hangilerini kullanıyorsunuz? Yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Bu Haberler de Size Faydalı Olabilir!

  • En İyi 5 Fotoğraf Düzenleme Uygulaması!” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Adobe Photoshop Nedir, Nasıl Kullanılır?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • “Linkedin Learning Nedir?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazı ilginizi çektiyse ve paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Hümeyra Gönültaş

Hümeyra Gönültaş

Merhabalar, ben Hümeyra Gönültaş İstanbul üniversitesi psikoloji 4. Sınıf öğrencisiyim. Moblobi. Com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Bilimin ve onun önemli bir pozisyonu olan teknolojinin gidişatı her daim beni cezbetmiştir. Merakıma ve meraklısına karalıyorum :) Yazılarımı Moblobi.com'daki köşemde takip edebilirsiniz. Moblobi: https://moblobi.com/author/humeyra-gonultas/ E-posta: humeyragonultas79@gmail.com humeyragonultas79@gmail.com


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı