Amazon’un Türkiye’ye Geldi, Şimdi Ne Olacak?

Dünyanın en zengin ve tanınmış isimlerinden olan  Jeff bezos’un e-ticaret devi Amazon‘un Türkiye‘ye geleceği bir süredir gündemde olan haberler içerisindeydi. Biz de Moblobi olarak buna yönelik haberler paylaşarak, takipçisi olmuştuk. Buraya tıklayarak daha önce Amazon için yaptığımız haberlere göz atabilirsiniz. Yaz ayları gibi bir tarihte başlamayı planladığı Türkiye girişimlerini bir süre bekleten, diğer bir taraftan da İstanbul’dan eleman arayışlarına girmiş ve satış pozisyonları için belirlenen iş ilanlarını yayınlamıştı.

Amazon, KOBİ’lere dünya genelinde yeni müşterilere ulaşma noktasında bilgi vermek ve yardımcı olmak için, altyapı ve teknik olan hizmetlere bu zamana kadar milyarlarca dolarlık çeşitli harcamalar yaptı. Amazon.com.tr’nin açılmasıyla birlikte Türkiye’de yer alan işletmeler, firmalar herhangi bir ürünün listeleme ücreti olmadan ürünlerini Türkiye‘nin dört bir yanında çeşitlilik gösteren müşterilere satabilecek.

Amazon bu işletmelere ne kazandırıyor olacak? 

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN

1 2 3Sonraki sayfa
Etiketler
Zeynepcan Sarıçiçek

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı