20 Yıldır Google’da En Çok Ne Arandı? - Moblobi.com
İnternet

20 Yıldır Google’da En Çok Ne Arandı?


Google, internet dünyasının neredeyse en büyük buluşlarından birisi olarak bundan tam tamına 20 yıl önce kuruldu. O günden bu yana kendini geliştirerek dünyanın neredeyse en büyük şirketlerinden birisi olma yolunda daima ilerledi ve amacından asla sapmadı. Popüler arama motorunda 2018 yılında en çok neler arandı, geçtiğimiz günlerde sizinle paylaşmıştık. Okumayan ve merak edenler varsa, buraya tıklayarak bu haberimize de ulaşabilirler. Peki Google‘da içinde bulunduğumuz son 20 yılda en çok neler arandı dersiniz? İşte o ilgin liste, haberin devamında….

Google’da son 20 yılda en çok arananlar listesini çeşitli kategoriler ayırarak sizlerle paylaşalım. Sırasıyla Google‘da son 20 yılda en çok aranan hayvanlar, sporcular, yazarlar, kitaplar, filmler, diziler, oyuncular, şarkıcılar, oyunlar neler olmuş bir göz gezdirelim.

Gerek hayvansahipleri, gerek hayvansahibi olmak isteyenler, gerekse hayvanlar hakkında bilgi sahibi olmak ya da onların eğlenceli video ve içeriklerine ulaşmak isteyenler sık sık popüler arama motorunda hayvanları aradı. Peki Google‘da son 20 yılda en çok hangi hayvanlar arandı dersiniz? Listede hangi hayvanlar olduğuna bakalım. 1999 ve 2018 arasındaki yıllarda en çok aranan hayvan“köpek” olurken onu “kedi” takip ediyor.

Sıralamanın devamında ise balık, kuş, at, ayı ve aslan yer alıyor. Kısa bir not düşmeden de geçmeyelim. En çok aranan köpek türü ise Bulldog, onu yine sırasıyla Labrador, Husky, Chihuahua ve Pug takip ediyor.

Google’da son 20 yılda en çok aranan hayvanları öğrendik, peki Google’da son 20 yılda en çok aranansporcular, yazarlar, kitaplar, filmler, diziler, oyuncular, oyunlar neler olmuş? Haberin devamında…

DEVAMI İÇİN 2’YE TIKLAYIN
123456789Sonraki sayfa
Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı