Fenomen Yasemin Sakallıoğlu Kimdir?

Türkiye'nin sevilen influencerlarından Yasemin Sakallıoğlu kimdir, neler yapar?

Neredeyse hepimiz sosyal medyada sadece akrabalarımızı ve arkadaşlarımızı değil; birçok fenomeni yani influencerı da takip ediyoruz. Onların çektiği videoları ve yaptıkları paylaşımları merakla bekliyoruz. Sosyal medya dünyasında meşhur olduktan sonra televizyona transfer olan ve çok sayıda takipçisi bulunan isimlerden biri de Yasemin Sakallıoğlu… Peki YaseminSakallıoğlu kimdir ve neler yapar? Hadi tanıyalım…

Yasemin Sakallıoğlu kimdir?

Yasemin Sakallıoğlu, ismini sosyal medyada yaptığı skeçlerle duyurdu. Ardından da televizyon dünyasına adım atıı hatta karakterleri film haline bile geldi. Sosyal meydada paylaştığı komik videolar sonrası ünlenen YaseminSakallıoğlu aslında biz onu pek tanımazken televizyonda küçük bazı rollerde de yer almış. Örneğin 2015 yılında yayınlanan ve yakın zamana kadar yayınlanmaya devam eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde de bir karakteri canlandırmış.

2015 yılındaki oyunculuk serüveni sonrası yine popüler dizilerden olan Jet Sosyete dizisinde de yer aldı. Ardında da kendi yarattığı “Zengo” isimli karakteri Şahan Gökbakar ile birlikte film haline  dönüştürdü. Sosyal medyanın birçok kanalında aktif olan Yasemin Sakallıoğlu, verdiği bir demeçte özellikle takipçilerinin bütün mesajlarına cevap vermeye çalıştığını ve buna özel önem verdiğini de belirtiyor.

Bu arada merak edenler için hemen söyleyelim: Yasemin Sakallıoğlu, 1988 yılında dünyaya gelmiş. 56 kilo ve 1,64 metre boyunda. Ayrıca İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümü mezunu.

Peki siz YaseminSakallıoğlu‘nu takip ediyor musunuz? Paylaştığı hangi içerikleri daha çok beğeniyorsunuz? Takip ettiğiniz diğer sosyal medya fenomenleri hangileri? Yorum kısmından görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

  • Fenomen Reynmen Kimdir?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Fenomen Enes Batur Kimdir?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.
  • Fenomen CZN Burak Kimdir?” haberimizi okumak için buraya tıklayın.

Bu yazıyı ilginizi çektiyse ve sosyal medyada arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz yazının sonundaki sosyal medya paylaşım butonlarını kullanabilirsiniz.

Etiketler
Burcu Aydın

Burcu Aydın

Dijital ve teknoloji ile ilgilenen herkesi Moblobi.com'a bekliyoruz... Moblobi: https://moblobi.com/author/burcu-aydin/


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı