Moblobi Teknoloji ve Dijital Deneyim Kulübü'ne Katıl! - Sayfa 2 / 2 - Moblobi.com


Moblobi Teknoloji ve Dijital Deneyim Kulübü’ne Katıl!

Moblobi Teknoloji ve Dijital Deneyim Kulübü

Moblobi Teknoloji ve Dijital Deneyim Kulübü Nedir?

Moblobi Teknoloji ve Dijital Deneyim Kulübü, çalıştığı markaların dijital platfomları ve teknoloji ürünlerini kulüp üyelerine deneyimleterek, görüş ve yorumlarını paylaşmalarını sağlar.

Siz de yeni mobil uygulamaları, oyunları, web sitelerini, dijital platformları veya teknoloji ürünlerini denemekten hoşlanıyorsanız sizi Moblobi.com Teknoloji ve Dijital Deneyim Kulübü ‘ne bekliyoruz. Böylece siz de pek çok markanın teknoloji veya dijital platformlarını deneyimleme şansı elde edebilir ve bu deneyimlerinizi paylaşarak sürpriz hediyeler kazanabilirsiniz.

Üyeler Ne Yapar?

Teknoloji veya dijital ürün, hizmet veya platformların deneyimlenmesi üzerine markalarla yapmakta olduğumuz çalışmalara katılmak isteyenler bu kulübe başvurabilirler. Deneyim kulübü üyeleri, markaların teknoloji veya dijital ürün, hizmet veya platformlarını deneyimler ve görüşlerini ilgili marka veya kullandıkları sosyal medya hesapları ya da varsa bloglarında paylaşırlar.

Üyelerine Ne Kazandırır?

Her deneyim çalışması için markanın uygun gördüğü kriterlerde katılmaya uygun bulunan üyelerimize bildirimde bulunuruz. Bu üyeler çalışmayı gerçekleştirdiklerinde, marka ile yapacağımız işbirliğinde karar verilen hediye çekleri, indirim kuponları veya sürpriz hediyeleri kazanırlar. Hediyeler ve koşullar; deneyim çalışması gerçekleşmeden önce üyelerimize bildirilir.

Üye Olmak Ücretli Midir?

Üye olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Katılım talep formunu eksiksiz doldurmanız yeterlidir.

Üyeler Çalışma ve Etkinliklerine Nasıl Katılırlar?

Mevcut veya yeni çıkacak dijital veya teknoloji ürün, hizmet ve platformları deneyimletmek isteyen markalar ile yaptığımız işbirliklerinde; aradıkları kriterlerde olan üyelere Moblobi.com tarafından bilgilendirme yapılır. Katılmak isteyen üyeler çalışmanın içeriğine göre belirtilen teknoloji veya dijital odaklı ürün, hizmet veya platformu deneyimlerler. Deneyim online olarak (örneğin bir mobil uygulama veya eticaret sitesi deneyimi gibi) yapılabileceği gibi bir mekan ve zaman belirtilerek (örneğin bir teknoloji ürünü deneyimi) de gerçekleştirilebilir. Bu detay deneyim çalışması ilgili üye ile paylaşırken kendisine iletilir.


TEKNOLOJİ VE DİJİTAL DENEYİM KULÜBÜ’NE BAŞVURMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUN:

*Size görev atanabilmesi ve iletişime geçilebilmesi adına tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz doldurulmuş olması önemlidir.
*Tüm alanların doldurulması zorunludur.

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Telefon:

Doğum Yılınız:

Cinsiyetiniz:
KadınErkek

Yaşadığınız Şehir:

Mesleğiniz:

Aşağdıdaki sosyal medya platformlarından hangilerini kullanıyorsunuz:
TwitterInstagramFacebookYoutubeLinkedinPlusDiğer

Sosyal medya hesaplarınızdaki yaklaşık takipçi sayınız (Yoksa 0 yazınız):


Twitter

Facebook

Instagram

Youtube

Linkedin

Google Plus

Diğer

Kendinize ait bir web siteniz ya da bloğunuz var mı:
Web sitem varBloğum var

Web siteniz ya da bloğunuzun yaklaşık AYLIK ziyaretçi sayısı (Yoksa 0 yazınız):

Hangi alana daha çok ilgilisiniz:
TeknolojiMobilSosyal medyaDijital platformlar, web siteleriDiğer

Güvenlik Sorusu:

*Bilgileriniz 3.kişilerle paylaşılmayacaktır.

*Formun doldurulmasında herhangi bir sıkıntı yaşıyorsanız bize bilgi@moblobi.com mail adresinden dönüş yapın hemen size ulaşalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir