MOBLOBİ NEDİR?

Moblobi, teknoloji ve dijitalin anlaşılır hali….

Paylaş

Biz Moblobi.com olarak “Teknoloji ve dijitalin anlaşılır hali…”yiz…

Biz teknoloji ve dijitali süslü cümlelerden, teknik ve teoriden, mesafeli duruşundan kurtarırız…

Bizce teknoloji ve dijital dünyada yapılan yenilikleri, işleri takip edip anlamak için belli bir bilgi seviyesine erişmiş olmanız, belli bir zümre ya da belli statüye sahip olmanız gerekmez…

Üretilen bir yapay kol da, yapılan bir mobil uygulama veya bir web sitesi de hepimizin ihtiyaçları için var ise; bunları herkes için ve herkesin anlayacağı dilde, yani teknikten, teoriden, mesafelerden kurtarak anlatırız.

Kısacası teknoloji ve dijitalde yapılan işleri haber, içerik ve röportajlarımızla herkesin anlayacağı dilde ve “fayda” odağında anlatır ve etkinliklerimizde de teknoloji dijitali son tüketiciye benimsetir, deneyimletiriz.

Hayatımız dijitalleşirken, bireylerin de dijitalleşmesine katkıda bulunuruz. Herkesin teknoloji ve dijitali anlayabileceği ve anlatabileceğine inanırız.

Dolayısı ile de herkesi deneyimledikleri teknoloji, mobil, sosyal medya ürün ve hizmetlerini anlatmak, duydukları haberleri yazmak ve kendilerini bu ekosisteme tanıtmak için aramıza yazar olmaya veya içerik paylaşmaya da bekleriz 🙂

  • Moblobi.com‘da köşe yazarı olmak için buraya tıklayabilir ya da paylaşmak istediğiniz bir haber varsa buraya tıklayarak yazar olmadan da paylaşabilirsiniz.
  • Moblobi.com olarak pek çok marka ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajlarımız için buraya tıklayabilirsiniz.
  • Moblobi.com olarak gerçekleştirdiğimiz ve sponsor/destek olduğumuz tüm etkinliklere ise buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  • Moblobi.com‘da reklam, haber veya tanıtım yayınlamak isterseniz buraya tıklayabilir; Moblobi.com etkinliklerinde yer almak veya size özel etkinlik düzenlesin isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.
  • Bize sherzaman bilgi@moblobi.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.
  • FacebookTwitterInstagramGoogle Plus sosyal medya hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan Moblobi.com’u takip edebilirsiniz.

Moblobi.com olarak İTÜ Çekirdek‘in seçtiği girişimler arasındayız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir