Youtube ’da Dikey Video ve Reklam Dönemine Hazırlanın! - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com


Youtube ’da Dikey Video ve Reklam Dönemine Hazırlanın!

Ancak dikey olarak video çekmek amatör anlamında destek görse de kadraja çok daha az konunun girebilmesi ve profesyonel camiada henüz çok yaygınlaşmaması gibi etkenlerden dolayı aşırı popüler değil. Yine de bu alanda önemli bir potansiyel olduğunu da iddia edebiliriz. Google’ın şimdiki hedefi ise dikey reklam konseptini yaygınlaştırmak. Sizce bu konsept popüler olur mu? Ve yaygınlaşır mı? Alınan karar ile birlikte Youtube dikey reklam özelliği çok yakında sizlerin kullanımına sunulacak gibi gözüküyor.

Dikey reklam devri ne zaman başlayacak?

Yakın zamanda Youtube dikey reklam özelliği kullanıma sunulacağı açıklandı. Dikey videoların akıllı telefon kullanıcıları için çok daha konforlu ve izlenmesinin kolay olduğunu düşünen Google, dikey reklamlar için daha verimli olacağı düşünülüyor. Google’ın kendi düşüncelerini bir kenara koyarak dikey içerikleri sizler için yorumlayalım. Gerçekten de gün geçtikçe yüklenen dikey videoların hızlanarak artmakta olduğunu görüyoruz.

Peki dikey reklamlara biz bireyler neden girelim ve bizim ne işimize yarayacak?

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir