Whatsapp ’ın Kurucusundan Şok Eden İtiraf! - Sayfa 2 / 3 - Moblobi.com


Whatsapp ’ın Kurucusundan Şok Eden İtiraf!

Sır gibi saklanan o itiraf…

Facebook CEO’su ve aynı zamanda sahibi olan, Facebookta sadece onu engelleyemeyeceğimiz kişi Mark Zuckerberg başta olmak üzere şirkette çalışan yöneticilerle birlikte görüş ayrılıkları üzerinde duran Brian Acton, Onlar iyi iş insanları. Ancak benim kabul edemediğim boyutta bir dizi iş pratiğini ve ahlakını temsil ediyorlar gibi bir söylemde bulundu. Dünya genelinde 1,5 milyarı aşkın bir duruma gelen aktif kullanıcısı olan Whatsapp taki kullanıcı gizliliğine vurgu yapılıyor. Whatsapp olmasaydı ne olurdu?

Başta ailemiz ve arkadaşlarımız olmak üzere onlarla telefonla konuşmaktan başka nasıl iletişime geçebilirdik? diye düşünüyor insan ister istemez. Kullanıcılarının gizliliğini daha büyük bir gelir ve fayda elde etmek için satan Brian Acton bir seçim yaptı ve bunun sonuçlarını ağır bir bedelle ödüyor.

Peki Whatsapp ‘ın bu kurucusu daha önce Facebook hakkında ne dedi?

DEVAMI İÇİN 3’E TIKLAYIN

Zeynepcan Sarıçiçek

Merhaba, benim adım Zeynep Nişantaşı Üniversitesi Yeni Medya bölümü 4.sınıf öğrencisiyim. Moblobi.com’da içerik ve metin yazarlığı yapıyorum. Beni takip etmek isterseniz hem Moblobi.com'da "ZEYNEP CAN'IN DİJİTAL DÜNYASI" köşemden hem de Instagram adresimden takip edebilirsiniz. Instagram: zeynepcansaricicek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir